Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

pilula za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks pilula za dan posle

Ова тема садржи 5 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 7 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7921 Одговор

Anja Milosevic
    Учесник

Imam poprilično neredovan menstrualni ciklus,a pre otprilike 2 dana imala sam nezaštićen seksualni odnos,s tim da mi je u tom trenutku ciklus kasnio već jedan dan….da li bi trebala da uzmem pilulu za dan posle i da li je moguća trudnoća? Hvala unapred

#8117 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Anja,

pri nezaštićenim odnosima postoji mogućnost trudnoće.

#8136 Одговор

nakele
    Учесник

Dobar dan imam vrlo redovan ciklus na 25 dana.Zadnju menstruaciju sam dobila 2.2 i nakon toga sam spavala sam momkom 12.2 i on nije svrsio u mene.Nakon 2h sam popila tabletu za dan posle.Zatim sam 20.2 imala krvarenje koje je trajalo 4-5 dana tamno smedje/crvene boje kao i obicno kada imam menstruaciju samo ne toliko bolno kao inace.Da li je to bila menstruacija i koliko je sigurno da nisam trudna?Kada mogu da ocekujem sledecu?srdacan pozdrav

#8165 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nakele,

moguće je da dodje do poremećaja ciklusa usled pilule. Savetuje se da za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule.

#8403 Одговор

Milica Aleksic
    Учесник

Dobar dan, htela bih da vas pitam kolike su sanse za trudnocom, poslednja menstruacija je bila 1.4.ne zasticen odnos sam imala 5 i7. 4. Da li da popijem tabletu, jel ce imati posledica ako je mozda vec doslo do oplodnje?

#8410 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice,

šanse postoje. Ukoliko želite dodatnu zaštitu – uzmite pilulu.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: pilula za dan posle
Ваши подаци:

Call Now Button
,