Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pilule za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pilule za dan posle

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5639 Одговор

Ana Jelisavcic
    Учесник

Poštovani
    Da li mi možete odgovoriti tableta za dan posle njenu svrhu i koliko puta se moze iskoristiti. Tj moje konkretno pitanje je da li je jedna tableta za jedan odnos ..Ili muškarac može svrsiti u ženu npr pet pitan u jednom danu i tableta će delovati

Pozdrav
    Ana

#5642 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

U jednom danu će verovatno delovati.

#5676 Одговор

dunija.nikolic
    Учесник

Postovani,
    Popila sam pililu za dan posle escapelle 1.4 a ciklus mi je zavrsen 30.3. Medjutim danas 7.4 je krenulo krvarenje koje nije slicno redovom ciklusu u smislu da krv izgleda kao da se vec zgrusala. Pre 3 nedelje sam bila na kompletnom pregledu i svi rezultati su dobri. Da li je ovo krvarenje normalno i da li bi trebalo da posetim ginekologa opet?
    Hvala,
    Vanja

#5685 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana,
    moguć je poremećaj ciklusa usled korišćenja pilula za dan posle. Preporučuje se za svaki slučaj da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Pilule za dan posle
Ваши подаци:

,