Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije

Означено: 

Гледање 127 чланака - 127 до 135 (од 135 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #11031 Reply
    Jelena
    Учесник

Postovani,
    Daylete pijem oko 2 godine. U poslednje vreme primetila sam da imam ubrzaniji puls, 90-100 dok mirujem a kada se krecem cak i do 140. Iskreno uplasena sam i ne znam da li tablete imaju ikakve veze sa ovim. Na detaljan pregled idem za dve nedelje, studiram u drugom gradu i ne mogu ranije da odem svom doktoru. Imam cudan osecaj žarenja u predelu srca i ubrzan puls, razmisljala sam da prekinem sa pilulama da vidim kako cu da se osecam. Zavrsila sam tablu, dobila normalno menstruaciju i danas treba da pocnem novu tablu ali sam vrlo uplasena da li da je popijem. Da li smem da ne pocinjem novu tablu?
    Sta mi vi predlazete? Da li mogu da sacekam i da ne pijem tablete dok ne odem kod doktora na pregled ili je mozda pametnije da nastavim da ih pijem.. veoma sam zabrinuta i ne znam sta da radim, kako ce prestanak uzimanja tableta da deluje?
    Molim vas za odgovor.

#11255 Reply
    ivana
    Гост

Postovani,
    pijem Daylette vec 5 meseci, popila sam sve bele i dosla do placebo, ali sam sticajem okolnosti preskocila 2 tablete od zelenih placebo. Da li da popijem sada tih 4, ili da krenem odmah sa novim pakovanjem?
    Hvala

#11450 Reply
    B. B.
    Учесник

Postovani,pijem lyndinette 20,da li ketokonazol u mycoseb samponu koji moram da koristim trenutno utice dejstvo pilula za kontracepciju,da li smanjuje njihovu zastitu?

#11609 Reply
    Tamara
    Гост

Postovani,
    Zanima me ako sam pila mesec dana tablete i napravila pauzu 7 dana, da li sam zasticena prvi dan kad krenem da pijem tablete opet?

#11769 Reply
    Danijela
    Гост

Postovani,
    Molim Vas ako mozete da mu odgovorite zakazala sam vec pregled ali tek za deset dana dana. Pijem daylete tablete vec tri ipo godine i nisam imala problema sada ovog meseca menstruacija mi je bila 7 dana pa sada posle par dana imam blago krvarenje u uputstvu sam procitala da se to javlja na pocetku korice ja ali ja vec dugo koristim i uvek uredno u isto vreme uzimam.

#11773 Reply
    Slađana Gejmer
    Учесник

Postovanje.
    Zavrsila sam sa pilulama u petak 5.6.
    Trebalo je da pocnem ponovo da ih pijem 13.6.(juce), medjutim iskrsao je neki put i nisam imala tabletu kod sebe do danas u 11h (inace ih pijem u periodu od 7-8h ujutru). Da li danas da popijem i danasnju i jucerasnju i da li sam zasticena narednih nedelju dana?

#12255 Reply

Dobro veče,htela bih da postavim jedno pitanje koje me već danima muči.. decko i ja smo imali nezaštićen Odnos pre nekoliko dana tj zapravo on nije siguran da li je ono.. on tvrdi da nije imao osjećaj kada je to uradio ali opet nije siguran Ja sam čitala po internetu čak neki tvrde da je to predsemena tečnost.. posle 72h ja sam popila tabletu jutro posle,jer mi je jedna starija osoba rekla da mogu tada da popijem dok nisam čitala i ostale žene preko neta da to zapravo može da se popije i u roku od 24h.. kolika je mogućnost da ostanem u drugom stanju,da li ima neke šanse da ne ostanem? S’obzirom da sam popila ovu tabletu? Hvala unapred !

#12611 Reply
    Tijana
    Учесник

pozdrav… pijem prvu kutiju Diana 35. sinoć u 19h sam je popila, a oko 22h sam povraćala u nekoliko navrata do ponoći (pokvarila sam stomak hranom). da li tableta djeluje normalno i samo treba da nastavim u tačno vrijeme sa je pijem ili…?
    hvalaaa

#12903 Reply
    Minja
    Гост

Prvi put pijem kontraceptivne pilule Logest, pila sam sve po propisu pr i dan menstruacije, u isto vreme svaki dan, danas mi je 11-i dan i ja i dalje krvarim, po malo ali sasvim dovoljno, da li je to normalno sa prvom kutijom?

Гледање 127 чланака - 127 до 135 (од 135 укупно)
Одговор на: Одговор #3768 на Pitanje u vezi kontracepcije
Ваши подаци:

Call Now Button