Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije

Означено: 

Ова тема садржи 113 одговора, има 31 глас и последњи пут је ажурирана од стране  Andjela 3 дана, 6 сати раније.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 114 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4992 Одговор

Magdalena Filipović
    Учесник

Postovani, sredinom prvog blistera sam imala tockasto krvarenje i tokom pauze dobila menstruaciju. Medjutim, na 12. Piluli sam dobila ponovno menstruaciju(obilnu),te ih prestala piti na 16. piluli. Moje pitanje je, poceti piti novi blister nakon sedmodnevne pauze ili cekati novu menstruaciju pa poceti ispocetka?

#5013 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Magdalena,

savetujem Vam da se javite ginekologu kako bi se razmotrila promena kontraceptivnih pilula.

#5014 Одговор

Magdalena Filipović
    Учесник

Pozdrav i hvala na odgovoru, no vec mi je propisana jaca doza i tabletice su tu, samo je pitanje kada da ih pocnem piti? Unaprijed hvala

#5016 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Magdalena,

možete i jedno i drugo – nakon pauze od 7 dana ili sa početkom sledeće mentstruacije.

#5022 Одговор

Magdalena Filipović
    Учесник

Postovani, zastita je u mom slucaju zastupljena od prve pilule ili od sljedeceg blistera?

#5025 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Zaštita nastupa tek nakon 7 dana korišćenja pilula.

#5114 Одговор

Andjela Zivkov
    Учесник

Postovanii,
    Imala sam nezasticen odnos pre mesec dana (18.11.) I nismo sigurni da li je svrsio u mene ili ne. Nakon sat vremena od odnosa ja sam popila tabletu i sutra sam odmah dobila menstruaciju koja je trajala 4-5 dana. Sada je vec 21.12. i ja jos nisam dobila menstraciju za ovaj mesec. Obicno mi je mesntruacija pocinjala 10. i zavrsavala se oko 17. u mesecu. Da li sam mozda u drugom stanju? Hvala u napred.

#5129 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@andjela Zivkov – ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite test.

#5144 Одговор

loreta
    Учесник

Postovani, ako nisam krenula sa pilulama na vreme (danas je vec 8 dan menstruacije) da li postoji mogucnost zastite ako bih odmah krenula da ih koristim?

#5145 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Loreta,
    možete početi sa pilulama sada, zaštita nastupa nakon 7 dana.

#5146 Одговор

loreta
    Учесник

Hvala na odgovoru.

Kada bi onda trebalo da napravim pauzu. Nakon 21. dana ili ranije?

#5147 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Kao što je napisano u uputstvu.

#5608 Одговор

Sandra

Postovani,po preporuci lekara kupila sam kutiju tableta Yasmin. Na internetu sam procitala da je cena oko 600din. Kada sam otisla u apoteku cena kutije je 1156 din.moje pitanje je da li tablete mogu na recept ili cena varira od apoteke

#5615 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Sandra, kontraceptivne pilule ne idu na recept, a cena se može razlikovati od apoteke do apoteke.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 114 укупно)
Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije
Ваши подаци:

Call Now Button
,