Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije

Означено: 

Ова тема садржи 115 одговора, има 31 глас и последњи пут је ажурирана од стране  Ana 2 дана, 2 сати раније.

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 116 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5652 Одговор

Milica

da li Palitrex smanjuje dejstvo pilula?

#5655 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Ne bi trebalo.

#5873 Одговор

Tamara Arisic
    Учесник

Dobar dan,
    Imam jedno pitanje,nisam uzela pilulu prvi dan menstruacije.pa me zanima da li je kasno da se uzme 3-4 dan,da li ce imati efekta ili je ipak bolje da ih pocnem piti sledeceg ciklusa ?

#5882 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Možete.

#5914 Одговор

Milica

Postovani,zavrsila sam juce prvu kutiju Yasmin tableta. I sada me interesuje kada poceti s novom kutijom? Da li 8-i dan posle menstruacije ili 8 dana po zavrsetku prve kutije. Molim za odgovor. Unapred hvala.

#5916 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice, po završetku kutije.

#5958 Одговор

Milica

Postovani,pocela sam da pijem drugu kutiju Yasmin tableta. Danas sam greskom popila tabletu koja je namenjena za sredu a danas je utorak.molim za odg.sta da radim da li da nastavim tako da ih pijem ili da popijem jos jednu za utorak.i dali sam zasticena od trudnoce

#5967 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice, popijte pilulu za utorak u sredu.

#5970 Одговор

Milica

Postovani,ja pilule pijem uvece u 8h. Kako nisam na vreme videla vasu poruku ja sam popila danas( sreda )popila sam tabletu za cetvrtak. Sta sada da radim? Izvinite sto gnjavim. I da li sam zasticena od trudnoce zbog ove greske?

#5973 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Popijte večeras pilulu za utorak. Trebalo bi da jeste.

#5980 Одговор

Aleksandra988
    Учесник

Postovani, koristim pilule daylette vec cetiri meseca. Ciklusi su mi bili obilni i dugi(prosek 7dana) a u toku koriscenja su mi se smanjili drasticno (jedan, dva dana i uopste nisu obilni). Ginekolog mi je rekao da je to normalno i da je to kontraceptiv najnovije generacije i da se moze desiti da mi ciklus skroz prestane, sto mi je jako strasno. Zelela sam da cujem i drugo misljenje, imam 20 godina i malo mi je strasno da mi krvarenja prestanu. Kakve to posledice moze da ima po moje zdravlje? I da li je to zaista normalno kao sto ona kaze?Posto sad ne znam dal da nastavljam sa pilulama. Hvala unapred.

#5984 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Aleksandra,

poslušajte Vašu doktorku.

#5992 Одговор

Mici
    Учесник

Poštovani, u nedoumici sam velikoj i nadam se da Vi možete da mi pomognete. Naime, želela bih da počnem da koristim kontraceptivne pilule, imam 20 godina, nikada ih nisam koristila i nikada nisam bila kod ginekologa (kada sam sa 18 god otišla na konsultaciju, rekli su mi da sačekam još malo pa da dođem na pregled…). Problem je u tome što za vrlo kratko vreme putujem u inostranstvo kod momka na par meseci i neću stići da odradim pregled i sve što je potrebno da bih počela da pijem pilule(planirala sam to da odradim pre nego što odem, ali zbog posla ću ipak neplanirano morati ranije da idem). E sada, razmišljam o tome da na svoju ruku kupim i počnem da pijem Logest pilule, jer sam čula i čitala da one sadrže najmanje hormona i većini devojka/žena odgovaraju. Da li je to dobra ideja? Svakako bih prestala da ih pijem ako bih osetila bilo kakve nuspojave. Izvinjavam se na opširnom postu, ali smatram da je bolje da imate uvid u celu situaciju, s obzirom da verovatno neću stići da posetim ginekologa pre nego što odem.

#5999 Одговор

Jelena

Poštovani,
    Prepisane su mi tablete Lindynettte 20 koje koristim prvi put.Menstruacija mi je redovna +-1 dan.Trebala sam da dobijem menstruaciju u nedelju 03.06. Imala sam sve simptome pre dobijanja,bol u stomaku,nadutost. Na ulošku mi se pojavilo braon oskudno krvarenje koje mi je uvek isto prvi dan i ja sam shvatila to kao da sam dobila i popila sam prvu tabletu iz pakovanja u 23h. Medjutim tek sutradan u toku dana sam dobila obilno krvarenje,i tad mi je bila na redu druga tableta iz blistera koju sam popila. Interesuje me da li sam dobro počela da pijem tablete posto mi je receno da se piju prvi dan menstruacije koja se racuna kad krene obilno krvarenje? I od kad sam zasticena od nezeljene trudnoce?

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 116 укупно)
Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije
Ваши подаци:

Call Now Button
,