Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije

Означено: 

Ова тема садржи 118 одговора, има 32 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  nina 1 дана, 22 сати раније.

Гледање 113 чланака - 113 до 119 (од 119 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9207 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice,

počnite sa novom kutijom prvog dana sledeće mensturacije. Kontraceptivno dejstvo će biti nakon 7 dana korišćenja pilula.

#9431 Одговор

Andjela

Poštovani,

nakon što sam dobila recept u Vašoj ordinaciji, u petak sam, početkom menstruacije, počela sa prvom tabletom. Onda subota druga i danas treća.

Samo prvi dan sam kao normalno dobila boleo me stomak i sve standardno, ali več od sutradan (kada je meni inače najobilnije) skoro pa nema ničega.

Da li je to normalna reakcija na promene u telu zbog pilula ili treba da se zabrinem?

Hvala puno,

Veliki pozdrav,
    Andjela

#9710 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Andjela,

u redu je.

#10110 Одговор

Ana

Poštovani, pocela sam prvi put da koristim Daylete. Prva menstruacija mi je trajala 13, umesto 7 dana, a naredno krvarenje je krenulo nedelju dana ranije. Koje zapravo, po obimu i ne lici na moju normalnu menstruaciju. Da li je to reakcija na kontraceptiv ili da hitam lekaru? Koliko dugo moze trajati ovakva reakcija? Tabletice sam pila regularno bez obzira na krvarenje.

#10209 Одговор

Bojana

Postovani,
    pijem pilule 2 godine jasmin, mnogo sam naduvena, imam previse celulita, pms mi je grozan osjecam se lose
    da li da predjem na neke druge blaze i kako da to uradim, kad zavrsim s ovom kutijom?
    hvala

#10210 Одговор

Wioleta Ignjatowic
    Учесник

Pijem daylette tablete skoro godinu ipo danaa.. radi regulisanja neredovne menstruacije.. imam utisam da su pocele da mi smetajuu.. da li bi trebala da napravim pauzu i koliku… kada bih mogla da prestanem da ih koristim. I kakva je situacija sa zastitom posle prestanka koristenja..

#10245 Одговор

nina

zdravo, počela sam da pijem Daylette pilule i izazivaju mi veliku mučninu koja me neretko i noću budi, da li postoje neke druge koje bi mi više odgovarale ili će sve imati istu nuspojavu kao ove, s obzirom na to da sam tek počela da ih koristim?

Гледање 113 чланака - 113 до 119 (од 119 укупно)
Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije
Ваши подаци:

Call Now Button
,