Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pitanje u vezi sa pilulom za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi sa pilulom za dan posle

Ова тема садржи 4 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 месец раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4314 Одговор

Doriana
    Participant

Postovani
    Prosle nedelje sam poslednjeg dana svoje menstruacije ( 4.dan ) imala nezasticen odnos ( nazalost bila sam u inostranstvu ) i uzela sam tabletu Escapelle nekih 48h kasnije ( cim sam stigla u Srbiju i apoteka se otvorila ). Sada, nakon 6 dana pojavilo se slabo krvarenje. Treba li da budem zabrinuta ili je to normalna reakcija na tabletu za dan posle?! Citala sam da je verovatnoca mala da se ostane u drugom stanju odmah nakon menstruacije ukoliko je ciklus redovan, ali svejedno, opet sam zabrinuta pa Vam se stoga obracam.
    Hvala unapred

#4320 Одговор

@doriana – verovatnoća za trudnoćom je mala, blago krvarenje može biti od pilule, ipak uradite test na trudnoću ukoliko Vam menstruacija ne dođe na vreme.

#4326 Одговор

Vana
    Participant

Poštovani,

Imala sam nezaštićen seks sa partnerom. Sat vremena poslije toga popila sam escapelle tabletu, jer nije siguran da li je u mene ili nije. To se desilo juče. Imam 14 dana do ovulacije. Koje su šanse za trudnoću?

• Овај одговор је промењен 1 месец раније од стране  Vana.
    #4328 Одговор

Vana
    Participant

I zaboravila sam da pitam da li druge tablete utiču na dejstvo escapelle tablete?

#4335 Одговор

Poštovana Vana,

u uputstvu za escapelle navodi se koja je verovatnoća za trudnoćom kao i sa koji drugi lekovi utiču na dejstvo escapelle pilule.

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
Одговор на: Pitanje u vezi sa pilulom za dan posle
Ваши подаци:

,