Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Polygynax vaginalete

Почетак Forum Ginekologija Polygynax vaginalete

Ова тема садржи 2 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 3 седмице, 1 дана раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6812 Одговор

tijanaaaa
    Учесник

Postovani, imam 20 godina i ne tako davno sam stupila u polne odnose. Bila sam na ginekoloskom pregledu, ginekolog je izvrsio pregled spekulumom i bimanuelno (bez brisa i PAPA testa) takodje sam snimala i jajnike. Pozalila sam se da sumnjam da sam imala kandidu pre nego sto cu zakazati pregled ali to je proslo samo, za 4 dana. Simptomi su bili samo crvenilo i sirast sekret, bez svraba i peckanja. Sada nemam nikakve tegobe i doktor je rekao da je sve u redu. Medjutim prepisao mi je 6 vaginaleta Polygynax. Da li je to radi preventive ili se daje iz drugih razloga zato sto mi nije jasno zasto ako je sve u redu. Ili mi je to preporucio zato sto koristim antibiotik za eserihiju koju imam u urinu? Hvala Vam unapred!

#6813 Одговор

tijanaaaa
    Учесник

I jos jedno pitanje, u uputstvu vaginaleta pise da se ne sme koristiti kondom dok traje terapije, da li to znaci da su odnosi dozvoljeni, ali bez kondoma?

#6847 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tijana,

Vaš lekar zna zašto Vam je prepisao terapiju. Ja na žalost ne mogu odgovoriti na Vaše pitanje.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
Одговор на: Polygynax vaginalete
Ваши подаци:

,