Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Potrebno mi je vase misljenje

Почетак Forum Ginekologija Potrebno mi je vase misljenje

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 9 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5553 Одговор

Nina
    Учесник

Sumnjam na trudnocu. Imam ne zasticene odnose sa dugogodisnjim partnerom i ne pazimo mnogo u poslednje vreme. Ovog meseca mi ciklus kasni 4.dana, sutra ce biti peti. Oboje sumnjamo na trudnocu. Proslog meseca sam dobila menstruaciju 1. Simptomi koje sad osecam su slicni kao i oni koje osecam u pms-u, natekle grudi, bol u krstima i stomaku, takodje je prisutan i sekret. Novina je to sto u toku celog dana osecam blagu mucninu. Uradila sam prvi test nakon 10 dana od nezasticenog odnosa, bio je negativan, test sam radila u popodnevnim satima, drugi test sam uradila danas takodje u popodnevnim satima, takodje su rezultati bili negativni. Sad ne znam sta da mislim. Ni jedan test nisam uradila sa prvim jutarnjim urinom. Da li to ima nekakve veze kada se test radi?

#5554 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Nina,

Test možete uraditi najranije 2 nedelje od nezaštićenog odnosa. Test se radi prvim jutrarnjim urinom ili betaHCG iz krvi.

#5598 Одговор

Simke

I meni je potrebno misjenje ali drugog tipa. Imam 31 godinu, udata sam, ali imam jak strah od trudnoce i meterinstva, mislim da mi je sve gore, kako vreme prolazi.

#5605 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana,

koje je Vaše pitanje?

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Potrebno mi je vase misljenje
Ваши подаци:

,