Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prestanak uzimanja pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Prestanak uzimanja pilula

Ова тема садржи 68 одговора, има 10 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Snjezana 1 месец, 4 седмице раније.

Гледање 57 чланака - 57 до 69 (од 69 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8785 Одговор

Jelena

Zaboravila sam da napišem, da sam prestala sa korišćenjem pilula, nisam nastavila sa novom kutijom! Zato me je to i zabrinulo. Taj iscedak mi se pojavio u petak uveče i u subotu i nije više, nakon toga.

#8786 Одговор

Suzana

Pijem Legravan tablete vec 6 godina bez ikakve pauze. Jel je to u redu ili bi trebalo napraviti pauzu?

#8804 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Suzana,

nije potrebno napraviti pauzu.

#8831 Одговор

Tamara

Poštovani pila sam lagravan 2 godine pre dva meseca sam prestala sa uzimanjem pilula.Sledece dve menstruacije su bile redovne na 28 dana sada sam dobila na 20 dan dali je to normalno ili trba da posetim ginekologa .
    Hvala unapred na odgovoru.

#8849 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tamara,

može biti normalno. Ako se ponovi, javite se ginekologu.

#9288 Одговор

Marija Tarič
    Учесник

Postovani, pocela sam da uzimam yasmin pilule koje sam i ranije koristila, primecujem da mi je izrazito lose mucnine, glavobolja i nervoza su svakodnevne sada sam na osmoj pilili, pa me zanima da li treba da sacekam i do kraja popijem kutijun ili mogu odmah prestati? Pre pocetka sam napravila analize krvi i UZ dojki i doktor mi je rekao da slobodno mogu nastaviti sa ovim pilulama koje su mi ranije odgovarale, zanima me sta bih trebala uraditi?

#9294 Одговор

Vanja

Poštovani,
    Uzimala sam tablete Diana 35. Imala sam užasne glavobolje, const osećaj malaksalosti, mučnina, povećala se kilaža. Prestala sam da ih pijem nakon 11 dana uzimanja. Tri dana nakon prestanka je krenulo krvarenje, kao da je ciklus. Da li je to normalna pojava i ako jeste koliko obično to krvarenje traje?
    Hvala vam puno unapred

#9486 Одговор

Tanja Radosavljevic
    Учесник

postovani
    Pocela Sam da pijem legravan tablete prvi dan menstruacije medjutim krbarenje je bilo prvi I drugi dan bas malo rozikasto i nista vise vec je peti Dan kako pijem krvarenja nema ali ponekad imam bolove u dinjem delu stomaka kao da cu svaki tren prokrvariti u stomaku osecam kao da nesto kljuca
    Dali da nastavim sa tabletama,Dali ce uopste biti krvarenja… Hvala

#9499 Одговор

Sofia

Poštovani,
    Pijem Daylette pilule 9meseci redovno, bez preskakanja. Planirala sam da prekinem na jedno 2 meseca ( zbog privatnih razloga i putovanja na daleke destinacije gde je drugačija vrem zona). Da li će prekid loše uticati na hormone i da li da očekujem neke promene? Za ovim 9 meseci mi je sve bilo regularno, jako mi prijaju i ciklus mi je tačan u dan.
    Unapred hvala

#9521 Одговор

Amalija

Poštovani.Pijem Legravan već tri godine,zadnja menstruacia mi je bila 30.5 i sad sam trebala da dobijem 28.6 ali sam dobila 19-og. Pijem i dalje Legravan,a krvarenje mi nestaje jos uvek. Dali je to normalno ili da prestanem sa tabletama? Kod doktora trenutno nemogu nema slobodnog termina a za ovo kazu da nije hitan slučaj. Bas se plasim

#9561 Одговор

Bojana

Postovani,pre 3 dana sam pocela da pijem Yasmin ali se osecam lose i htela bih da prestanem.Da li ce 3 popijene tablete uticati na produzetak trenutne menstruacije ili ce poremetiti narednu?Napominjem da sam samo 3 tab popila.

#9873 Одговор

Alex89
    Учесник

Postovani, pocela sam sa uzimanjem pilula Yasmin pre 4 dana kada sam dobila menstruaciju. Posto se ne osecam bas najbolje razmisljam da prekinem sa uzimanjem, ali me interesuje da li moram da popijem celo pakovanje ili mogu odmah da prestanem i kako ce to da utice na ciklus? Da napomenem da jos uvek imam redovno krvarenje, peti dan. Inace, prvi put uzimam pilule za kontracepciju pa sam bas neupucena. Hvala unapred.

#10304 Одговор

Snjezana

Postovanje…Danas sam krenula sa prvom tabletom za kontracepiciju Ali pogresno sam razumjela krenula sam zadnji a ne prvi dan menstruacije.Imala sam odnos ne zasticen I odmah posle odnosa mi se ponovo pojavila krv.Sta dalje?Hvala

Гледање 57 чланака - 57 до 69 (од 69 укупно)
Одговор на: Prestanak uzimanja pilula
Ваши подаци:

Call Now Button
,