Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prestanak uzimanja pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Prestanak uzimanja pilula

Гледање 71 чланака - 71 до 83 (од 83 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #11043 Reply
    Ana Ilic
    Учесник

Dobar dan pijem tablete yaz za kontracepciju vec godinu dana i planirala sam da prestanam kad zavrsim ovo pakovanje. Medjutim dosla sam na zimovanje pre 4 dana i juce sam dobila i to mi je poranila 15 dana tacno na dan kad mi je ovulacija i bas mi je obilna za razliku od predhodnih. Da li je to normalno mozda zbog promene klime ili se nesto desava? Da li da prestanem da pijem tablete ili da zavrsim pakovanje?
    Hvala unapred

#11147 Reply
    Ivana
    Гост

Dobar dan.

Imam pitanje. Pila sam kontraceptivne pilule diana 35 oko 8 meseci prestala sam proslog meseca. Popila sam celu i posle toga sam prestala. Dobila sam menstruaciju ali posle toga nedelju dana javilo se opet krvarenje koje je bilo kao menstruacija od tada je proslo nedelju dana i danas mi se pojavilo tackasto braonkasto krvarenje. Da li je to normalno. Odnose nisam imala.

#11261 Reply
    Cucaa
    Гост

Postovani, prosla menstruacija mi je bila 07.03.tad sam krenula da pijem Yasmin pila sam mozda pet dana I prestala jer mi je stalno bilo muka… I tad mi je se vukla menga duze, duze je trajala… a ovaj mesec nisam dobila, I da tih paradana nisam pila u isto vreme pilulu… dal je moguce da sam trudna, I koliko je normalno da kasni menga??? Brinem dal sam trudna, jer ne bi smela operisala sam kicmu a vanredno stanje je pa ne mogu kod gibekologa…hvala unapred molim vas pomozite pod stresom sam velikim zbog toga bojim se da nisamse trudna

#11267 Reply
    Jasmina
    Гост

7.3.2020 sam dobila i tad pocela da pijem logest i pila ga do kraja međutim za onih sedam dana pauze nisam dobila imala sam samo četvrtog dana smedji iscedak i to trajalo dva tri dana tako novo pakovanje logesta nisam počela jer sam se uplašila sto nisam dobila inače mi je ovo bilo prvi put da sam pila logest molim vas za mišljenje hvala vam unapred samo da napomenem da 19 marta sam imala odnos ali pazili smo i ako sam pila tablete

#11452 Reply
    Nina
    Гост

Postovanje, pijem Yasmin tablete oko godinu dana, preporucio mi ih je ginekolog zbog mikrocisticnih jajnika i problema sa bubuljicam. Do sada je sve bilo u redu ali posle zadnje pauze sam primetila da se gojim i ceo mesec sam krvarila po malo. Da li je moguce da mi ta doza hormona vise ne odgovara i da li treba da prestanem da ih pijem?

#11483 Reply
    afrodita
    Гост

dobro vece doktore pijem legravan pilule vec 4 meseca i nisam popila 5 pilule nisam bila kod kuce peti dan mi je krenulo krvarenje dali je to noramalno i kako sada da nastavim da pijem pilule

#11524 Reply
    Nina Bozovic
    Учесник

Postovanje. Pila sam microgynon 30, 4 mjeseca. I prestala sam da ih pijem prije mjesec dana i sad vec 35 dana kako nisam dobila od poslednje menstruacije. Da li je to normalno?

#11627 Reply
    Jovana Petronijevic
    Гост

Zdravo. Pijem linditete vec 5 godina, zbog problema sa endometriozom. Da li mogu na svoju ruku da ih prekinem? Popila sam tablu, dobila menstruaciju i da li mogu vise da ih ne pijem, odnosno ne nastavljam sa njima ili da to ne radim bez ginekologa? Hvalaa. Da li postoji mogucnost povratka bolova pri menstruaciji nakon prestanka pijenja? Hvala puno unapred.

#11815 Reply
    Mila
    Гост

Oprostite pre 15 minuta sam postavila pitanje, ali mail adresa nije bila potpuna, napisala sam adresu bez gmail.com nadam se da cete moci odgovoriti na moje pitanje i odgovor poslati na ispravan mail. Srdačan pozdrav.

#11868 Reply
    Marina
    Гост

Dobar dan. Zanima me da li postoji nesto sto mogu da pijem nakon prestanka uzimanja kontraceptivnih pilula koje uzimam vec 7 godina
    kako bi ublazila simptome kada telo pocne da se cisti od istih jer sam imala jednu pauzu od 3 meseca pre 6 godina i zaista je uzasno iskustvo za jednu zenu u smislu, pojavile se akne po celom telu, izgubila sam na kilazi a sve to povlaci i psihicke posledice…
    Unapred se zahvaljujem na odgovoru

#12194 Reply
    Katarina Pavlović
    Учесник

Poštovani, pijem Yaz pilule oko godinu i po dana. Razmišljam o trudnoći, pa me zanima kada treba da prestanem da pijem tablete kako bi sve bilo u redu i da li treba sa se sačeka prvi ciklus bez pilula? Moze li biti nekih problema ukoliko ostanem trudna odmah nakon prestanka? Naime, čula sam da zbog pilula postoji veća šansa za trudnoćom odmah nakon prestanka.
    Unapred, hvala!

#12539 Reply
    Sara
    Гост

Zdravo. Zbog odmora bih htela da dobijem menstruacije ranije,ostale su mi jos 2 pilule( 20. i 21. ), da li je u redu da njih ne popijem da bih dobila 2-3 dana ranije? Koliko cu uopste dana dobiti ranije?
    I da li onda mogu normalno da nastavim da pijem za 7 dana kad i treba novu kutiju? Hvala unapred

#12685 Reply
    Jelena
    Гост

Uzimala sam tablete lindinet, oko 3 god, prestlaa sam da pijem pre mesec dana, trebala sam da dobijem pre neki dan opet, ali nisam, da li je to normalno, i kada mogu da ovekujem da dobijem, jer ih vise ne pijem. Hvala

Гледање 71 чланака - 71 до 83 (од 83 укупно)
Одговор на: Одговор #8786 на Prestanak uzimanja pilula
Ваши подаци:

Call Now Button