Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Primolut nor u trudnoci

Почетак Forum Trudnoća Primolut nor u trudnoci

Ова тема садржи 0 одговора, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  Marijana Petrovic 4 дана, 10 сати раније.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7751 Одговор

Marijana Petrovic
    Учесник

Dobar dan. Trudna sam 30 nedelja. Dabl test nisam mogla da radim jer sam zakasnila. A tripl doktorka zaboravila da mi da uput.
    Pitanje je posto sam pila tablete primolut nor za odlaganje mesntruacije zbog puta,normalno sam dobila menstruaciju 11.7 koja je trajala 5 dana kao i uvek.
    Posle toga sl mesec izostala i na pregledu ustanovljeno da sam trudna. Doktor kaze da sam zatrudnela odma cim mi se zavrsila menstruacija.
    Posto nisam radela ni jedan test, da li mogu sad neki da uradim da ustanovimo dal je beba u redu? I da li ima sanse da nije u redu nesto s bebom?
    Inace imam sina 5 godina koji je zdrav i prav i u porodici nemamo nikakve genetske bolesti.
    Na svakom pregledu je sve u redu beba se super razvija plodova voda u savrsenom redu. Ali imam taj crv sumnje. Hvala na odg.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
Одговор на: Primolut nor u trudnoci
Ваши подаци:

,