Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Problem sa hormonima ili trudnoca?

Почетак Forum Ginekologija Problem sa hormonima ili trudnoca?

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 година, 2 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2532 Одговор

Natasa Sen
    Participant

Postovani,
    pijem yaz tablete vec 2 i po godine. Pred kraj prosle kutije imala sam mucnine i nagone za povracanje (10tak dana), a zatim sam u predvidjeno vreme i dobila menstruaciju koja je protekla sasvim normalno. Tokom ove sadasnje kutije pojavila mi je candida, koja mi se cesto vraca pri padu imuniteta i koristila sam vaginalete. Pre poslednjeg seksualnog odnosa pojavile su mi se rozikasta tecnost na vešu, a i nakon odnosa nastavilo je tako svaki dan. Skoro 7 dana pre nego sto treba da dobijem imam jako slaba krvarenja. Da napomenem i to da vec 4 meseca u nazad imam jako retku stolicu, uglavnom ujutru, a tablete uzimam oko 7 uvece. Kolika je mogucnost da sam u drugom stanju? I kako to mogu da proverim, s obzirom da je slabo krvarenje prisutno?

Unapred hvala!

#2539 Одговор

Postoji mala verovatnoća za trudnoćom, možete uradite betaHCG iz krvi. S obzirom na Vaše krvarenje savetujem da se javite ginekologu kako bi se utvrdio razlog.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Problem sa hormonima ili trudnoca?
Ваши подаци:

,