Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Probojna krvarenja

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Probojna krvarenja

Означено: 

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 5 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4142 Одговор

Olja Ljuboja
    Учесник

Postovani, lek Jeanine sam pila i ranije, posle 2 godine opet pijem i 3. je kutija pred kraj. Izmedju prve dve sam imala slabo krvarenje, tačkasto, a na pola 3. kutije sam dobila obilno krvarenje praceno simptomima klasicne menstruacije. Svi ginekolozi mi daju ove pilule. Pila sam Yaz i Legravan ranije, ali sam imala mucnine i druge nuspojave, Mercilon, ali sam uvek imala probojna krvarenja. Imam 33 godine i jednu trudnoću i porođaj iza sebe. Neophodno je da uzimam kontracepciju. Da li je normalno ovo krvarenje, da li odmah da pocnem novu kutiju ili da pravim pauzu od 7 dana u uzimamju pilula i da li mozda da zamenim drugim? Hvala!

#4150 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana Olja,

možete razmisliti i o drugim vidovima kontracepcije (spirala, kondom…).

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Probojna krvarenja
Ваши подаци:

,