Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Produžena menstruacija nakon primolut nor

Почетак Forum Ginekologija Produžena menstruacija nakon primolut nor

Означено: 

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #12992 Reply
    Tamara Nadal
    Учесник

Poštovani, koristila sam Primolut nor tablete 4 dana radi odlaganja menstruacije (radila sam to prethodnih godina i sve je bilo u redu), međutim dobila sam urinarnu infekciju i dali su mi antibiotik ciprocinal i ja sam prestala da pijem Primolut Nor dan pre antibiotika za svaki slučaj da ne mešam to. Nakon prestanka sa Primolut Nor tabletama menstruaciju sam dobila nakon dva dana i trajala je 6 dana kao i obično. Antibiotik sam pila 5 dana uporedo sa menstruacijom. Međutim po završetku menstruacije dogodio se incident tj došlo je do pucanja kondoma i ja sam se uspaničila i sutradan popila Escapelle tabletu. Sve je bilo u redu taj dan i sledeći dan, ali treći dan se pojavila ponovo menstruacija (to je kao 9 dan menstruacije s tim da 7 i 8 nije bilo krvi) i danas je 10ti dan. Čak sam imala i blage simptome kao da treba da dobijem. Nije obilna, izmedju blagog i srednjeg krvarenja. Da li da sačekam jednostavno da se završi jer se napravio haos u organizmu ili nešto ozbiljno nije u redu? Hvala unapred na odgovoru.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
Одговор на: Produžena menstruacija nakon primolut nor
Ваши подаци:

Call Now Button