Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Promena na grlicu

Почетак Forum Operativna ginekologija Promena na grlicu

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 месец раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7755 Одговор

Jovana Jovanovic
    Учесник

Pre 2 godine mi je otkrivena promena na grlicu materice. Isla sam kod jedne doktorke, zatim kod druge. Kolposkopski nalaz je manje vise isti svaki put. Promena zahvata skoro ceo grlic sem ivica. Radila sam bris vaginalnog sekreta, hpv tipizaciju, bakterioloski bris, papa i sve je bilo uredno. Bipsija je bila cin 1. Sada nakon 6 meseci doktorka hoce da ponovim biopsiju i prekontrolisem hormone i nakon toga da konačno uklonim laserski tu promenu jer se nije smanjila a ni prosla sama od sebe. Da li mislite da je to ispravno? Ne bih da cekamo vise jer se nista ne menja, a u strahu sam da ako vec ne ide na bolje, da ne krene na gore.

#8162 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jovana,

poslušajte Vašu doktorku.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Promena na grlicu
Ваши подаци:

,