Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Ова тема садржи 21 одговор, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 22 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2329 Одговор

Natasa

Pozdrav. Imam pitanje posle koliko bi trebalo da se pojavi menstruacija posle abortusa? Krvarenje je duze trajalo jer je i trudnoca bila 10 nedelja. Mesec dana je proslo a krvarenje je trajalo do otprilike 5-og januara.

#2330 Одговор

Očekuje se da prva menstruacija dođe za mesec do mesec i po dana.

#2357 Одговор

Gordana

Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 30.decembra koja je trajala tri dana… Kasne mi već 9 dana, imam povremene mučnine, osjetljive bradavice, gubitak apetita i zeludac me boli i stalno mi se spava i osjećam umor i tokom cijelog januara imala sam sa momkom nezastićene seksualne odnose, da li je rano da uradim test, unaprijed hvala vam na odgovoru

#2363 Одговор

Nije rano, uradite betaHCG iz krvi.

#2474 Одговор

Daniela
    Participant

Pre sest dana sam imala abortus. Nisam tacno znala u kojoj sam nedelji, ali bila je rana trudnoca. Doktor mi je prepisao neke kapi za detaljno ciscenje materice i rekao mi ja da cu od te kapi da osetim bolove . Nisam nista osetila tih 3 dana , nakon tih 3 dana poceli su bolovi u trbuhu i kicme. isti kao i menstrualni bolovi .. adoktor je rekao menstruacija ce posle mesec dana do 6 nedelja… sta bi moglo da bude..? hvala unapred.

#2475 Одговор

aleksandrasandra
    Participant

Postovani,imala sam jedan abortus,pozitivna sam krvna grupa. Da li postoji sansa da ostanem u drugom stanu?
    Hvala

#2476 Одговор

Poštovana Aleksandra,
    nisam razumeo pitanje.

#2477 Одговор

aleksandrasandra
    Participant

Da li mogu ostati u drugom stanju iako sam imala jedan abortus? Hvala

#2481 Одговор

Da.

#2827 Одговор

Marina

Imala sam abortus pre dva meseca. Prvi seksualni odnos imala sam mesec dana nakon kiretaze. Jos uvek nisam dobila, za svaki slucaj uradila sam dva testa, oba su negativna. Svaki dan iscekujem, ali ne dobijam. Bole me jajnici sa vremena na vreme u osecam treperenje u stomaku. Da li je normalno da toliko kasni posle kiretaze i da li mozda stres moze da utice na to?

#2829 Одговор

Može kasniti i toliko vremena. Ipak javite se ginekologu kako bi se uradio ultrazvuk i dobili malo više informacija.

#2869 Одговор

baneczbg

Da li postoje veliki rizici kod prekida trudnoce koja je u 6toj nedelji? I da li se kod vas taj abortus radi pod totalnom anestezijom ?

#2874 Одговор

Radi se u opštoj intravenskoj anesteziji. Mala je trudnoća tako da rizici nisu veliki.

#3945 Одговор

biljana

Dali mi mozete reci,imala sam abortus 26 26 januara,a krvarila 6 dana ali menstruaciju jos nusam dobila… Dali je je moguce da sam trudna ponovo?

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 22 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

,