Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Гледање 127 чланака - 127 до 137 (од 137 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10956 Reply
    Јелена Илић
    Учесник

Pre 11 dana sam imala hiruski abortus, kada bi trebala da dobijem ciklus posle toliko dana?

#11017 Reply
    Dajana
    Гост

Dobro jutro ocu da pitam kolko traje krvarenje posle kiretazu? U utorak mi je radena 25.02. A jos mi curi :/

#11315 Reply
    Biljana Ristova
    Гост

Imala sam abortus pre tri mjeseci… Nakon toga ciklus mi je bio tacan i je dosao posle 31dan…ali sad ovih dva mjeseca je doslo do promjena tako da ciklus od 31dan je trajao 35 dana… Jel mozda ima uticaj abortus na to ili? HVALA puno

#11377 Reply
    Ivana
    Гост

Dobro vece, imala Sam kiretazu 20.02.2020 a sada he vec 25.04. Pa me interesuje da li he normal no da za ovo vreme Jos nemam ciklus, inace imam I bebu koju dojim. Hvala

#11506 Reply
    Andjelka
    Гост

Dobro vece zanima me dal je normalno po malo krvariti 13 dana posle abortusa?

#12833 Reply
    Maja
    Гост

Poštovani, imala sam spontani pobačaj 22-og juna (prirodnim putem, bez kiretaže) u 4-oj nedelji. Prvi ciklus mi je bio 21-og jula i trajao je 4-5 dana, sve kao i pre spontanog. Sledeći je trebao biti 15. avgusta, tako da mi kasni 2 dana, a pre nedelju dana sam imala nezaštićen odnos i pazili smo. Pitanje je -da li je u mojoj situaciji uopšte moguća trudnoća od tzv. semene vodice? (što je bio slučaj u prvoj trudnoći)

#13112 Reply
    Radmila
    Гост

Postovani,
    Kiretaza je uradjena 20.avgusta,malo krvarila i pila kapi.
    Danas 31.avgusta sam dobila.
    Da li je to normalno ili ne?

#14377 Reply
    Aleks
    Гост

Posle koliko vremena se dobija prva menstruacija od spontanog pobačaja?

#16947 Reply
    Milena
    Гост

Postovani. Imala sam kiretazu 18 novembra nakon koje sam krvarila vrlo malo,skoro nimalo i to kafenkasto je bilo. Pila kapi i antibiotik, bila na ultrazvuku posle nedelju dana,sve u redu. 22 dec dobijam menstruaciju koja je bas obilna evo vec drugi dan,nema ugrusaka vec kako kazu sveza krv. Da li je to normalno s obzirom da sam slabo krvarila posle kiretaze? Brine me sto je po meni obilno jer nikad u zivotu mi takva menstruacija nije bila. Imam 30god i 3 trudnoce iza sebe. Hvala

#17227 Reply
    Sanja
    Гост

Zdravo, ja sam imala kiretažu 23.decembra, krvarila sam vrlo malo dva dana, kada bi trebala prva menstruacija da bude? 28 dan je bio juce ali nikakvih predosecaja nemam da će krenuti. Hvala.

#17228 Reply
    Sanja
    Гост

Zdravo, imala sam kiretažu 23.decembra, krvarila sam dva dana posle toga vrlo malo, a trudnoća je bila baš rana, zanima me kada će prva menstruacija biti? Juče je bilo 28 dana. Hvala.

Гледање 127 чланака - 127 до 137 (од 137 укупно)
Одговор на: Одговор #7462 на Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button