Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Гледање 127 чланака - 127 до 134 (од 134 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10956 Reply
    Јелена Илић
    Учесник

Pre 11 dana sam imala hiruski abortus, kada bi trebala da dobijem ciklus posle toliko dana?

#11017 Reply
    Dajana
    Гост

Dobro jutro ocu da pitam kolko traje krvarenje posle kiretazu? U utorak mi je radena 25.02. A jos mi curi :/

#11315 Reply
    Biljana Ristova
    Гост

Imala sam abortus pre tri mjeseci… Nakon toga ciklus mi je bio tacan i je dosao posle 31dan…ali sad ovih dva mjeseca je doslo do promjena tako da ciklus od 31dan je trajao 35 dana… Jel mozda ima uticaj abortus na to ili? HVALA puno

#11377 Reply
    Ivana
    Гост

Dobro vece, imala Sam kiretazu 20.02.2020 a sada he vec 25.04. Pa me interesuje da li he normal no da za ovo vreme Jos nemam ciklus, inace imam I bebu koju dojim. Hvala

#11506 Reply
    Andjelka
    Гост

Dobro vece zanima me dal je normalno po malo krvariti 13 dana posle abortusa?

#12833 Reply
    Maja
    Гост

Poštovani, imala sam spontani pobačaj 22-og juna (prirodnim putem, bez kiretaže) u 4-oj nedelji. Prvi ciklus mi je bio 21-og jula i trajao je 4-5 dana, sve kao i pre spontanog. Sledeći je trebao biti 15. avgusta, tako da mi kasni 2 dana, a pre nedelju dana sam imala nezaštićen odnos i pazili smo. Pitanje je -da li je u mojoj situaciji uopšte moguća trudnoća od tzv. semene vodice? (što je bio slučaj u prvoj trudnoći)

#13112 Reply
    Radmila
    Гост

Postovani,
    Kiretaza je uradjena 20.avgusta,malo krvarila i pila kapi.
    Danas 31.avgusta sam dobila.
    Da li je to normalno ili ne?

#14377 Reply
    Aleks
    Гост

Posle koliko vremena se dobija prva menstruacija od spontanog pobačaja?

Гледање 127 чланака - 127 до 134 (од 134 укупно)
Одговор на: Одговор #8685 на Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button