Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Ова тема садржи 116 одговора, има 12 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Nikolija 5 дана, 15 сати раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 117 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3959 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Malo verovatno, ali postoji mogućnost. Uradite test na trudnoću ukoliko sumnjate.

#4131 Одговор

Milena

Postovani,
    Imala sam ab. 1.og aprila u 12.oj nedelji trudnoci, idem redovno na kontrole ali jos uvek imam braon iscedak.. Ako kazu da treba da se dobije od 30-40 dana od intervencije kako cu znati da sam dobila ako mi ovo i dalje curka?

#4134 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Milena – to je pitanje koje bi trebalo da postavite onome ko Vam je radio intervenciju.

#4137 Одговор

Ana

Gg

#4138 Одговор

Ana

Izvinjavam se, ako neko moze da mi odgovori? Imala sam abortus prije 4 dana, nisam krvarila vrlo malo. Koristila sam kapi za ciscenje kako mi je receno, 2 dana. Danas 4. dan nakon abortusa sam se suncala na plazi 2 sata i odjednom jako prokrvarila kao 2. dan menstr.? Da li je dozvoljeno suncanje, da li je opasno to sto sam obilno prokrvarila?

#4139 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da se pojavi krvarenje kao što ste opisali. Nije povezano sa sunčanjem. Ukoliko krvarenje bude obilno javite se ginekologu.

#4180 Одговор

Jelena

Postovani,imala sam kiretazu u trecem mesecu,jer nije na vreme otkrivena trudnoca,jer sam dobijala,a testovi su uvek bili nevazeci. Uglavnom,abortus je bio 5.aprila i krvarenje mi je trajalo 15 dana. Pitala sam doktora kada su mi plodni dani,a on je rekao da se to ne zna do sledece menstruacije,medjutim danas je 9.maj,a ja jos nisam dobila,a pritom imam bolove u stomaku i cesce mokrim jer sam bubrezni bolesnik. Molim za savet sta da radim? Unapred hvala.

#4202 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Jelena, to je pitanje za ginekologa koji Vam je radio internveciju.

#4614 Одговор

Milica

postovani. imala sam prekid trudnoce pre 44dana. menstruaciju jos uvek nisam dobila.odradila sam dva testa sa razmakom od 10 i 16 dana od poslednjeg odnosa n oba su bila negativna. (radjena u popodnevnim casovima). sta bi mogo da bude izostanak menstruacije? da li testovi nisu bili tacni ili je mozda neki poremecaj?

#4617 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Potrebno je da se javite ginekologu kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#4619 Одговор

Milica

postivani,jutros sam imala krvarenje kao pocetak.menstruacije sa bolovima u stomaku. sada je vec sve stalo. popila sam.kontraceptivnu tabletu daylette koje mi je dr.prepisao. da li mozete da mi kazete o cemu se radi? da li je mozda tableta nesto promenila?

#4620 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Milice, bez pregleda ništa konkretno Vam ne mogu odgovoriti.

#4655 Одговор

Jovana

Dobar dan ,imala sam kiretažu pre 3 dana prvi dan obilno krvarenje i jaki bolovi drugi dan uopšte nisam krvarila znači ni jednu kap,i evo sada treći dan probudili su me jaki bolovi u stomaku i obilno krvarenje. Da li su to posledice kiretaže? I kolika je šansa zatrudneti posle dva abortusa u razmaku od 3 godine? Hvala.

#4686 Одговор

Dobar dan ili vece posto pisem kasno.Imam pitanje jedno sto me jako brine.Imala sam abirtus 17 jula.A nisam dobila jos uvek,da li je to normalno.Stomak me jako jako preseca i boli,imam jako veliko curenje sekreta da li je i to normalno.Hvala unapred punooo

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 117 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,