Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Ова тема садржи 114 одговора, има 12 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Viktorija 2 седмице, 3 дана раније.

Гледање 29 чланака - 29 до 42 (од 115 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4690 Одговор

Katarina

Izgubila sam bebu i radjena mi je revizija u 12-oj nedelji trudnoće. To je bilo 17.juna. Prvu menstruacije sam dobila 17 avgusta. Nedelju dana sam imala krvarenje kao što sam imala i pre trudnoće.I posle toga se krvarenje nastavilo ali manjim količinama. Doktori kažu da je sve u redu. Ali ja brinem . Da li je normalno da se toliko krvari?

#4705 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Katarina, poslušajte doktore.

#4708 Одговор

Daliborka Vukovic
    Учесник

Postovani,imala sam abortus 28 jula a jos nisam dobila. Imam takodje mucnine tokom dana, blago krvarenje prije sedam dana.Da li je od abortusa ili je mozda trudnoca?

#4709 Одговор

Mirjana Bosnjak
    Учесник

Imala sam kiretazu 25.07. Krvarila 5 dana jos nisam dobila menstruaciju na koliko se ocekuje menstruacija od kiretaze?

#4712 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Daliborka – moguće je i jedno i drugo. Uradite test na trudnoću za svaki slučaj.

@mirjana – obično oko mesec do dva meseca.

#4772 Одговор

Daliborka Vukovic
    Учесник

Postovani, radila sam dva testa i negativna su. Bila sam i kod doktora i kaze da nema nista, ali ja jos uvijek imam neke simptome trudnoce. Sta da radim?

#4789 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Simptomi trundoće nisu siguran znak da se radi o trudnoći. S obzirom da ste radili testove i posetili lekara – ne bi trebalo da brinete.

#4820 Одговор

Marija

Postovani, imala sam abortus u 6 nedelji trudnoce. Da li je moguce da dobijem menstruaciju 2 nedelje posle abortusa ili se radi o krvarenju koje nastaje usled abortusa?

#4824 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je i jedno i drugo. Savetujem Vam da se javite na kontrolni pregled kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#4856 Одговор

Jovana

Dobro vece,imam jedno pitanje. Imala sam abortus sa 19 godina. Sve je proslo u najboljem redu, nisam posle toga imala ni bolove u stomaku, menstraciju sam dobijala redovno…da li cu imati dalje komplikacije sto se tice trudnoce? Abortus je uradjen u 8 nedelji..

#4857 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ne bi trebalo da imate bilo kakve komplikacije.

#4858 Одговор

Jovana

Mnogo se plasim za komplikacije, od tad je proslo 2 godine. I sada zelim sa deckom bebu, i proslog celog meseca smo radili na tome. A juce sam dobila. Zbog toga me strah zbog tog abortusa koji se desio pre toga..

#5059 Одговор

Sanja

Dobro vece imala sam kiretazu 13.10.tj.missed 9 nedelja. Jos nisam dobila,a jedan odnos je bio nezasticen,dal preporucujete tabletu dan posle ili vec kako se zove? Hvala

#5062 Одговор

MinaLina

Postovani,23.10.mi je radjena kiretaza pod totalnom anestezijom nakon spontanog, 12-ta nedelja trudnoce. Pila sam antibiotike i kapi i krvarenje je prestalo posle par dana. Nisam imala odnose sa suprugom jos uvek, imam neprijatan svrab, jos nisam dobila. Kada bi trebalo da dobijem?
    Hvala!

Гледање 29 чланака - 29 до 42 (од 115 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,