Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Гледање 29 чланака - 29 до 42 (од 128 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4690 Reply
    Katarina
    Гост

Izgubila sam bebu i radjena mi je revizija u 12-oj nedelji trudnoće. To je bilo 17.juna. Prvu menstruacije sam dobila 17 avgusta. Nedelju dana sam imala krvarenje kao što sam imala i pre trudnoće.I posle toga se krvarenje nastavilo ali manjim količinama. Doktori kažu da je sve u redu. Ali ja brinem . Da li je normalno da se toliko krvari?

#4705 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Katarina, poslušajte doktore.

#4708 Reply
    Daliborka Vukovic
    Учесник

Postovani,imala sam abortus 28 jula a jos nisam dobila. Imam takodje mucnine tokom dana, blago krvarenje prije sedam dana.Da li je od abortusa ili je mozda trudnoca?

#4709 Reply
    Mirjana Bosnjak
    Учесник

Imala sam kiretazu 25.07. Krvarila 5 dana jos nisam dobila menstruaciju na koliko se ocekuje menstruacija od kiretaze?

#4712 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Daliborka – moguće je i jedno i drugo. Uradite test na trudnoću za svaki slučaj.

@Mirjana – obično oko mesec do dva meseca.

#4772 Reply
    Daliborka Vukovic
    Учесник

Postovani, radila sam dva testa i negativna su. Bila sam i kod doktora i kaze da nema nista, ali ja jos uvijek imam neke simptome trudnoce. Sta da radim?

#4789 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Simptomi trundoće nisu siguran znak da se radi o trudnoći. S obzirom da ste radili testove i posetili lekara – ne bi trebalo da brinete.

#4820 Reply
    Marija
    Гост

Postovani, imala sam abortus u 6 nedelji trudnoce. Da li je moguce da dobijem menstruaciju 2 nedelje posle abortusa ili se radi o krvarenju koje nastaje usled abortusa?

#4824 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Moguće je i jedno i drugo. Savetujem Vam da se javite na kontrolni pregled kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#4856 Reply
    Jovana
    Гост

Dobro vece,imam jedno pitanje. Imala sam abortus sa 19 godina. Sve je proslo u najboljem redu, nisam posle toga imala ni bolove u stomaku, menstraciju sam dobijala redovno…da li cu imati dalje komplikacije sto se tice trudnoce? Abortus je uradjen u 8 nedelji..

#4857 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne bi trebalo da imate bilo kakve komplikacije.

#4858 Reply
    Jovana
    Гост

Mnogo se plasim za komplikacije, od tad je proslo 2 godine. I sada zelim sa deckom bebu, i proslog celog meseca smo radili na tome. A juce sam dobila. Zbog toga me strah zbog tog abortusa koji se desio pre toga..

#5059 Reply
    Sanja
    Гост

Dobro vece imala sam kiretazu 13.10.tj.missed 9 nedelja. Jos nisam dobila,a jedan odnos je bio nezasticen,dal preporucujete tabletu dan posle ili vec kako se zove? Hvala

#5062 Reply
    MinaLina
    Гост

Postovani,23.10.mi je radjena kiretaza pod totalnom anestezijom nakon spontanog, 12-ta nedelja trudnoce. Pila sam antibiotike i kapi i krvarenje je prestalo posle par dana. Nisam imala odnose sa suprugom jos uvek, imam neprijatan svrab, jos nisam dobila. Kada bi trebalo da dobijem?
    Hvala!

Гледање 29 чланака - 29 до 42 (од 128 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,

COVID-19 -MERE PREVENCIJE U ORDINACIJI PALMOTIĆEVA

Poštovani pacijenti,

U ordinaciji Palmotićeva, usled epidemiološke situacije, uveli smo brojne predostrožnosti i pregleda pacijenata u toku trajanja pandemije koronavirusom.

Radi zakazivanja pregleda potrebno je da pozovete broj 0637787411

Sigurnost naših pacijenata, osoblja i posetilaca uvek je naš glavni prioritet.

Usled trenutne situacije nismo u mogućnosti da pružimo potpuni dijapazon usluga. Nadamo se da je ovaj problem jednim delom moguće rešiti putem telemedicine, kako bi mogli da pružimo što veću pomoć našim pacijentima u vremenu kada je odlazak kod lekara ograničen. Molimo Vas da popunite upitnik kako bi što bolje organizovali medicinsku pomoć svima kojima je potrebna.

Srdačno,

Tim ordinacije Palmotićeva
Da li je telemedicina potrebna?