Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Ова тема садржи 119 одговора, има 13 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Lana Malena 1 месец, 4 седмице раније.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 120 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5071 Одговор

Djurdjina

Postovani, pre dva dana sam imala vakumski prekid trudnoce, pa me interesuje kada bi se otislo kod drugog ginekologa na pregled, da li bi on mogao da vidi da je meni to radjeno? Pozdrav.

#5082 Одговор

MajaMia
    Учесник

Poštovani,

16.10. sam imala kiretažu u 6.nedelji trudnoće.Sve je prošlo kako treba, nisam krvarila uopšte nakon intervencije, bila sam na kontrolnom pregledu 7 dana nakon kiretaže, rečeno mi je da je sve u redu. Nakon toga sam imala nekoliko odnosa sa suprugom, uz zaštitu prezervativom. Nijedan ciklus nakon kiretaže još nijesam imala, radila sam kućne testove za trudnocu, posljednji 25.11. i bio je negativan. Molim Vas za mišljenje i savjet.

Hvala Vam unaprijed, srdačan pozdrav !

#5095 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@sanja – teoretski je moguće da ostanete trudni i u ciklusu posle kiretaže ali je verovatnoća mala.

@minalina – menstuacija obično dođe mesec do dva dana nakon intervencije.

@Djurđina – obično ne.

@majamia – menstuacija obično dođe mesec do dva dana nakon intervencije.

#5152 Одговор

Danijela

Dobila sam menstruaciju mesec dana posle kiretaze.u pitanju je bio missed u 9oj nedelji sada mi je menstruacija malo obilnija sveza krv bez ugrusaka dali je to normalno tako ili postoji neki problem i dali bi trebala da se cuvam prehlade Hvala unapred na odgovoru

#5153 Одговор

Danijela

Dobila sam menstruaciju mesec dana posle kiretaze.u pitanju je bio missed u 9oj nedelji sada mi je menstruacija malo obilnija sveza krv bez ugrusaka dali je to normalno i dali trebam da se cuvam prehlade

#5154 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Danijela,

ukoliko nije izuzetno obilno krvarenje – nemate potrebu da se brinete. A što se tiče prehlade – u svakom slučaju čuvajte se! Srećni praznici!

#5155 Одговор

Dragana

Imala sam keretazu 27 novembra i jos uvek nisam dobila. Dali je nirmalno da toliko dugo vremrna nedovijrm menstruaciju? Hvala

#5158 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Od mesec do dva je uobičajeno.

#5177 Одговор

Tina Ibraimovic

Zdr.ja sam Tina i imam jedno pitanje ako bi ste mogli dami pomognete jer me odavno muci:
    Imala sam keretazu pre 10 nedelja i jos uvek ne mogu dobiti ciklus i jos nesto vec dva puta sam imala kao neki sekret ali nije bio normalan kao standardno nego kao crveno sa malo krvi e sad se mnogo plasim i simtomi su tu kao da ce ciklus da krene ali samo lazni bolovi na stomaku
    dali je to normalno…unapred hvala poz..

#5195 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Tina,

javite se ginekologu koji je radio intervenciju.

#5203 Одговор

Marijana Blagojevic
    Учесник

Poštovani, imala sam missed u 10 nedelji intervencija mi je urađena u sredu. Jutros sam prokrvarila.. Da li je to dobro, od intervencije je prošlo samo 4 dana?

#5206 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Marijana,

do 10 dana krvarenja nakon intevencije je normalno.

#5252 Одговор

Mara

Poštovani,
    Imala sam spontani 21. decembra 2017. u 7. nedelji(6+3). Oko 8.-9. januaea sam imala i ovulaciju (prozirini iscedak, bol u levom jajniku, svi simpromi koje inače imam u toku ovulacije). 17. januara je krenuo braonkasti isceda, nakon čega sam uz beličasti iscedak imala i sveže krvi (uglavnom posle odlaska u toalet). Danas imam malo više krvi uz sekret, ali nema indicije da će se dogoditi neko obilnije krvarenje. Da li je to menstruacija ili neki razlog za brigu?

#5258 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Vrlo je moguće da je mensturacija. Ukoliko ste bili na kontroli nakon kiretaže – trebalo bi da je sve u redu.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 120 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,