Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 120 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5263 Reply
    Mara
    Гост

Poštovani,
    Bila sam na pregledu UZ 08.01. Tada je konstatovano da je sve čisto i da je debljina zida materice 3mm. Čakmise i beta HCG vratila na normalu.

#5266 Reply
    Angelina
    Гост

Postovani, pocetkom decembra mi je radjena kiretaza, prva menstruacija nakon toga bila je u januaru i traje vec vise od 13 dana, da li je to normalno?

#5316 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Mara – verovatno imate u vidu debljinu endometrijuma (sluzokože materice). Po ovome što ste naveli – sve bi trebalo da je u redu.

@Angelina – ponekad može i duže da traje ali se ipak javite ginekologu kako bi se videlo o čemu se radi.

#5419 Reply
    Mirjana
    Гост

Postovani,zbog fetalne anomalije (izliv krvi na mozak kod bebe) moja trudnoca je (uz potpis konzilijuma) kasno prekinta (34.nedelja) porodjajem,odnosno pre toga fetocidom.I to je bilo pre 7 dana,od toga poslednja 2 uopste nisam krvarila.Danas sam prokrvarila ponovo (uz propratne menstrulane simptome) da li je moguce da sam dobila? P.s.pila sam kapi 3×15 dnevno,2 antibiotika,probiotik

#5422 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Mirjana,
    da bi se odgovorilo na to pitanje potreban je ultrazvučni pregled.

#5462 Reply
    Kika
    Гост

Imala Sam kiritazu u 7oj nedelji krajem January.10ak Dana Sam imala braon iscedak I 12ak Dana nista nisam imala I sada opet braonkasto I miris krvi iako je braon boje.imam blage bolove kao za vreme ciklusa Ali boja je ista kao I pred kiritazu.

#5463 Reply
    Tanja
    Гост

Postovani, imala sam abotrus 16.januara Trudnoca je bila 25-27 dana…od tada, imala sam odnose sa suprugom. Evo danas je 18.februar i jos uvek nema da dobijem. Toliko sam uznemirena da nemam reci a test jednostavno ne smem da kupim i pogedam…samo da nije opet. Da li je to normalno i koliko moze da kasni posle abortusa? Hvala vam puno.

#5475 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Tanja – moguće je da kasni menstruacija posle prekida trudnoće. Ipak ako sumnjate – uradite test.

#5477 Reply
    Sladjana
    Гост

Postovani
    Namerni prekid trudnoce radjen 22 januara(u petoj nedelji ).Krvarenje dva dana jace posle braonkasto-zuckasto pila sam antibiotike.isla na kontrolu receno je da je sve u redu da ima jos malo krvi u materici i data mi je jos jedna kutija antibiotika da ispijem.
    Jos nisam dobila menstruaciju.koliko je moguce da da kasni nakon abortusa.Unapred zaxvalna

#5482 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Slađana,

moguće je da kasni menstruacija nakon prekida trudnoće.

#5484 Reply
    Mikica Tigrica
    Учесник

Postovani, radila sam abortus u 10 nedelji trudnoće 31januara,krvarenje je trajalo 14dana i stalo, uz to sam pila tablete za infekciju, i pila sam antibebi pilule od dana abortusa sve do danas, ispila sam prvu kutiju od tri koje mi je dao… Problem je sto sam danas opet pocela da krvarim, a stalo mi je 14-tog…jel to normalno??? Unapred zahvalna

• Овај одговор је промењен 1 year, 9 months раније од стране Mikica Tigrica.
    #5488 Reply
    Minkica
    Гост

Poštovani da li je moguće da druga menstruacija kasni nakon kiretaze. Prva je bila nakon 30 dana…A druga kasni vec 7 dana…

#5490 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Mikice,

to je pitanje za ginekologa koji Vam je radio intervenciju i prepisao terapiju.

Poštovana Minkice, ne bi trebalo. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću i javite se ginekologu.

#5563 Reply
    Diana
    Гост

Koliko meseci nakon abortusa zena ne moze ostati u drugom stanju. Hvala

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 120 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,