Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Ова тема садржи 119 одговора, има 13 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Lana Malena 2 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 99 чланака - 99 до 112 (од 120 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7335 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nikolina,

poslušajte svoju doktorku.

#7459 Одговор

Nela

Imala sam abortus 30 oktobra,posle toga krvarila jako malo neki nedelju dana…posle toga mi se pojavilo prvo krvarenje 14 novembra i trajalo neki 4dana kao i svaki ciklus….danas je 3 januar ja jos nisam dobila da li je to normalno…na kontrolu mi je receno da je sve ok….ali zasto jos ne dobijem i da li je normalno ovo posle abortusa…a pritom imam grceve u stomaku kao da treba da dobijem ili kap kad su plodni dani!!!??? Unapred hvala…

#7462 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nela,

javite se ginekologu koji je intervenciju radio.

#7942 Одговор

Katarina

Pre mesec dana sam imala kiretazu u 8+5 nedelji trudnoce.Nakon prekida trudnoce imala sam malo bolove,nalik kontrakcijama.Nije dugo trajalo,mozda 5-6 dana.Nakon 33 dana sam dobila ciklus.Ali bolovi dva tri dana pre ciklusa bili su nepodnosljivi.Da nisam imala abortus,pomislila bih da su pocele porodjajne kontrakcije.Bas toliko me je bolelo.Dobila sam ciklus i bolovi su se smanjili.Da li je to normalno ili treba da se zabrinem?Zanima me da li mogu da imam nezasticen odnos,tj.da radim na novoj trudnoci posle ovog ciklusa?
    Hvala Vam na odgovoru.

#7996 Одговор

Nana

Postovanju, imala sam kiretazu 4.02.2019 u 7 nedelji. Dugo sam krvarila ispila 5 bocica methyl cefakeksin pa garamicin inekcije. Zanima me kad je sledeca menstruaciju. Da li se racuna od dana kiretaze otprilike mesec ili od prestanka krvarenja. Jer krvarila sam skoro mesec zadnjih 5 dana ne. Da li bi sada trebala da dobijem s obzirom da mi je krenulo nesto ili je to i dalje neka komplikacija

#7997 Одговор

Nana

Poštovani, imala sam kiretazu 4.02.2019 u 7 nedelji. Dugo sam krvarila ispila 5 bocica methyl cefakeksin pa garamicin inekcije. Zanima me kad je sledeca menstruacija. Da li se racuna od dana kiretaze otprilike mesec ili od prestanka krvarenja. Jer krvarila sam skoro mesec zadnjih 5 dana ne. Da li bi sada trebala da dobijem s obzirom da mi je krenulo nesto ili je to i dalje neka komplikacija

#8101 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani,

s obzirom da je intervencije radio drugi lekar, potrebno je da se obratite lekaru koji ima uvid u vaše stanje i koji je intervencije radio.

#8312 Одговор

Biba

Imala sam abortus 26 februara.Menstruaciu jos uvek nisam dobila.krarenje posle abortusa je trajao okob10dana.Do kada je normalno da kasni menstruacija u tom slucaju.Da napimnem da abortus je bio u 6 nedelju sa pilulom.

#8319 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Biba,

to pitanje je potrebno da postavite u klinici u kojoj ste radili prekid trudnoće.

#8685 Одговор

IvanaIca

Pozdrav. Uradjen mi je abortus 03.04. Krvarenje je trajalo 2 dana i to oskudno. Doktor mi je rekao da bih trebala da dobijem menstruaciju oko 11.maja. Da li postoji mogucnost da dobijem pre jer sam danas nasla krv na vesu?

Hvala unapred.

#8701 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna IvanaIca,

moguće je.

#8939 Одговор

Rajka

Postovani,

05. 04. sam imala kiretazu nakon missed ab. , u 8. nedelji. Na kontroli sam bila 2 nedelje posle toga (19. 04. ) i dr. je videla da ima jos krvi u materici. Dala mi je Orgametril da pijem 10 dana, koji sam pila do 29. 04. Danas je vec 41. dan od intervencije, menstruaciju jos nisam dobila. Da li da jos sacekam ili da odem sto pre kod lekara?
    Sad sam vec zabrinuta, jer ne znam da li je opasno cekati i da li je to normalno.

#8956 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Rajka,

ukoliko ne dobijete ciklus dva meseca nakon interevencije – javite se ginekologu.

#9018 Одговор

Rajka

Puno hvala na odgovoru!

Гледање 99 чланака - 99 до 112 (од 120 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,