Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa

Ова тема садржи 119 одговора, има 13 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Lana Malena 1 месец, 2 седмице раније.

Гледање 113 чланака - 113 до 120 (од 120 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9109 Одговор

Likica

Pozdrav. 17 april sam radila kiretzu prvi put , nisam bila dobro oviscena nakon cega sam morala 16 maj drugi put raditi kiretazu, malo krvarila 2-3 dana, 5 dan otisla kod dr nista mi nije imalo, niti mi je bilo sta rekao , proslo nekoliio dana, nekih 4-5 dana i onda sam mastrubiala i kad sam izasla iz kupatila pocela mi je krv, kao dve kapi o stalo je. Da li je moguce da pocne menst?

#9217 Одговор

Ana

Dobar dan. Moje pitanje je kada se otprilike beta hcg vraca u normalu nakon kiretaze? Kod mene je proslo 11 dana od intervencije a beta mi je 619…

#9241 Одговор

Viktorija

Na 3 maj imav abortus i posle toa krvarev 4,5 dena. No menstruacijata seushte mi docni trebashe da bide okolu 30maj dali e normalno da docni tolku ili? Pomos

#9780 Одговор

Maja

Dobar Dan imam jedno pitanje interesujeme jejer Sam imala prvi abortus24.05iponovo Sam Isla 19.06 jer nisu bill uklonili sve pa me interesuje kada cu dobiti prvu menstruaciju jer Jos uvek nemam a imam bolove I dalje

#9795 Одговор

Nikolija

Postovani, imala sam abortus 14 juna ,
    krvarenje mi je trajalo do 13 jula, veca je trudnoca bila u pitanju, pa kafa bi trebala ocekivati prvu menstruaciju. Unaprijed zahvalna

#10062 Одговор

Mala_plava96

Da li se moze ostati u drugom stanju pre prve menetruacije nakon abortusa? I da li posle abortusa mentruacija dolazi tacno istog datums kao prethodna ili mora da malo kasni. Ja sam trebala da dobijem 14.jula,nisam dobila. Radila sam abortus 23.jula. Kada bi trebalo da dobijem po vasem misljenju? Hvala

#10122 Одговор

Jelena
    Учесник

Juče sam imala abortus u 8-oj nedelji trudnoće, prokrvarila sam tek kad sam stigla kući (2 sata nakon intervencije),danas već nema ni kapi krvi. Da li je to normalno,s obzirom da mi je doktor rekao da krvarenje može da traje 2-6 dana,a u mom slučaju je to bilo samo jedno veče?

#10135 Одговор

Lana Malena

Posle eksplo.kiretaxe i biopsije
    Da li je moguće da posle dva dana krene i normalna menstruacija tj da krene i kad joj jeste termin
    I ako je radjena biopsija

Гледање 113 чланака - 113 до 120 (од 120 укупно)
Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,