Prva pilula nije uzeta za vreme menstruacije - Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Prva pilula nije uzeta za vreme menstruacije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Prva pilula nije uzeta za vreme menstruacije

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 7 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5174 Одговор

Taitaitai
    Учесник

Poštovani, molim vas da mi odgovorite u što kraćem roku.
    Pijem Jeanine pilule tako što računam kada ću imati odnose zbog veze na daljinu. Negde sam pročitala da je nedelju dana dovoljno ako se pilula ne započne na prvi dan menstruacije, međutim sada sam videla da je i dve nedelje potrebno. Ovaj put sam prvu uzela otprilike mesec dana posle poslednje menstruacije, međutim moje su neredovne, i često kasne i po 10 dana, a nekad i više. Imala sam odnose osmog dana uzimanja pilula, a imala sam ih i svakog dana posle toga, a poslednji odnos sam imala tri dana pre poslednje pilule u pakovanju. Redovno sam ih uzimala, i popila sam jedno celo pakovanje u tih 28 dana. Sada je drugi dan kako ih ne pijem, i nema menstruacije još. Koje su šanse da sam trudna, i koliko ranije bih trebala u budućnosti da uzimam pilulu ukoliko ne započinjem na prvi dan menstruacije?

#5190 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana,

prema uputstvu proizvođača – zaštita nastupa nakon 7. tablete.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Prva pilula nije uzeta za vreme menstruacije
Ваши подаци:

,