Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Ranica na grlicu materice, koliko je opasna?

Почетак Forum Ginekologija Ranica na grlicu materice, koliko je opasna?

Означено: 

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5640 Одговор

Mama Undercover
    Учесник

Postovani..
    Lecim se od PCOSa i insulinske rezistencije godinama, uspesno sam zatrudnela i iznela trudnocu pre 2 godine. Da napomenem da imam i HPV virus (kondilome sam imala davno)
    Trenutno pijem Logest pilule jer sam god dana nakon porodjaja imala 2x cikluse u mesec dana. Oba puta bolne i obilne. Papu sam radila 3 meseca pre toga i bila je super pa je nisam ponavljala.
    Vec 4x mi se desilo kada sa pilulom zakasnim sat vremena, prokrvarim odmah. Receno mi je da su verovatno slabe cim se to desava.
    Bila sam skoro na gin pregledu i ustanovljeno mi je da imam ranicu na grlicu materice. Posto nisam u mogucnosti sad da uradim papu, htela sam da vas pitam da li to moze biti opasno da znam da li sto pre da radim papu ili jos malo da sacekam. I da li je sve ovo povezano? Hvala

#5641 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Sve zavisi kakva je ranica u pitanju. Može biti povezana sa HPV infekcijom. U svakom slučaju savetuje se da uradite PAPA test, nema potrebe za čekanjem.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Ranica na grlicu materice, koliko je opasna?
Ваши подаци:

,