Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Reakcija Eskapelle

Почетак Forum Ginekologija Reakcija Eskapelle

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 9 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5070 Одговор

Dobar dan,
    Imala sam menstruaciju od 11.11 do 15.11. I imala sam odnose 21og,to mi je bio prvi plodni dan( tako mi po kalendaru pise) i on je svrsio u mene i ja sam 22og popila eskapelu i otisla na posao u trecu smeni(radim u prodavnici) .Ja nista osetila nisam nikakve znake sem bolova u rebrima koji su me boleli nisam mogla da se smejem,da se nakasljem,ali to mi je redovan bol posto sam spavala na krevetu koji mi ne odgovara i malkice boliovi glave,da li mi mozete objasniti da li postoji mogucnost da sam ostala trudna jer nisam imala nikakve skoro znake.I da li mozete da nam svima objasnite koja je zapravo reakcija eskapelle.Hvala vam unapred.

#5091 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Šansa je mala. Ipak prema savetu proizvođača za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon uzimanja pilule.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Reakcija Eskapelle
Ваши подаци:

,