Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Savet

Означено: 

Ова тема садржи 7 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 11 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2641 Одговор

Uplasena11
    Participant

Postovani,

19.05 sam imala odnos,11.06 sam dobila menstruaciju koja je bila malo cudnija u odnosu na ostale ( krace je trajala,bila je na pocetku i na kraju braonkasta) ,radila sam par puta pre menstruacije Bhcg test iz krvi i svi rezultati su bili <0,1 referentne vrednosti.
    13.06 sam takodje radila Bhcg iz krvi isto negativan rezultat <0,1.
    08.07 ponovo sam uradila Bhcg iz krvi i rezultat je bio isti. Radila sam u razlicitim laboratorijama.

Moje pitanje: da li se radi o trudnoci iako svi testovi pokazuju negativan rezultat,posto jos nisam dobila ( mentruaciju sam dobijala na 28-31 dan).Osecaj je kao da cu svakog casa dobiti ali ne znam sta da radim

Molim Vas za savet

Srdacan pozdrav

#2642 Одговор

Poštovana,

Ukoliko je prošlo više od 2 nedelje od nezaštićenog odnosa, a test je pokazao negativno, najverovatnije niste trudni.

#2686 Одговор

Matea
    Participant

pozdrav zanima me stvari sam imala od 14.07.2016. do 20.07 i kasnile su mi 3 dana i danas dobila i zanima me dali sam trudna jer je kondom pukao i u mene je uslo..al mi ne idu bas stvari a bradavice su mi jako potamnile i zilice se vide na grudima …pa me zanima kada mogu napravit test i dali sam mozda trudna ..hvala unaprijed

#2700 Одговор

Najranije 2 nedelje nakon odnosa.

#2701 Одговор

jelenamt
    Participant

Postovani, imam problem pitanje…menstruacija mi je kasnila 7 dana (inace uredan ciklus + – jedan dan) i uzela sam test za trudnocu (gravignost) i druga linija je bila jako slabo vidljiva..ogromna sreca jer mnogo simptoma trudnoce je tu…ali..8 dan sam uz jako jako velike bolove stomaka i leđa (inace nikad takvi bolovi) sam prokrvarila i bolovi i krvarenje traju evo i drugi dan iako je krvarenje nije obilno dapace jadan ulozak dnevno cak i manje…zabrinjavaju me ovi jaki bolovi stomaka i leđa koji jos traju i dali se uopce radi o trudnoci sa obzirom da sam prokrvarila.kod doktora sam sutra dali je kasno raditi beta nalaz iz krvi posto je sutra 4 dan nakon krvarenja????(ako ga sutra upoce i bude jer danas je vec jako oskudno)hvala vam puno i zurno cekam vas odgovor..imam 36 godina i nisam rađala a radimo na bebi..

#2705 Одговор

Ne bi bilo loše da uradite betaHCG i sa tim nalazom odete kod lekara. Ukoliko ne stižete – Vaš lekar će Vam reći šta dalje treba raditi.

#2707 Одговор

Nina

Poštovani,
    imala sam zaštićen odnos sa dečkom 7.8. i on je svršio (u kondom) dok je bio u meni. Kada ga je izvadio posle par sekudni kondom mu je spao do glavica i deo koji je visio je bio ispunjen spermom. Prošla dva puta sam dobila 29.6. i 24.7, a sada još nisam dobila. Već malo više od nedelju dana ( od 11.8. otprilike) osećam simptome PMS-a u vidu užasno nabreklih i bolnih grudi (normalno za moj PMS), naglih promena raspoloženja, ne preterano jakog bola u jajnicima, a već zadnja 2 dana konstantno osećam onaj osećaj nervoze u stomaku ( što mi se isto pre često dešavalo). Moj jednini problem jeste što još nisam dobila i ne razumem zašto. Plašim se da možda malo sperme nije iscurelo sa strane ili tako nešto. Molim Vas pomažite!!

#2723 Одговор

Poštovana Nina, uradite betaHCG iz krvi ukoliko niste dobili menstruaciju.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: Savet
Ваши подаци:

,