Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije

Ова тема садржи 59 одговора, има 15 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Tijana Pantelic 3 седмице, 2 дана раније.

Гледање 57 чланка - 57 до 60 (од 60 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9699 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jelena, javite se ginekologu.

Poštovana Marina, ukoliko se ne ponovi, ne bi trebalo da bude problema.

#10067 Одговор

dragana 28

Postovani, imam 28 goxina, ridula sam dcoje dece prirodnim putem. Imala oroblem sa stitnom posle 1. porodjaja. medjutim sad se sve sredilo. Ali od kad sam rodila drugo dete svakog meseca od 15-20 dana prokrvarim braon iscedak,vec godinu dana malo krvi traje dan dva tri i posle na vreme dobijem menstruacija. Radila papa dobar, radila hormone stitne sve dobro, nikakve lekove ne pijem, na Uz sve ok. Imate li savet kako da pomognem seevi ?

#10093 Одговор

Emilija

Dobar dan. Imam velikih ginekoloskih problema. Menstruacija mi je kasnila 2 meseca, dobila sam 04.08 i jos uvek je imam (17.08). Medjutim, menstruacija mi je zadnjih 4 dana braon-zeleno-zute boje i izrazito jako neprijatnog mirisa. Nazalost, u gradu u kom zivim cekacu na red do posete ginekologu jos 3 nedelje. Ako me mozete posavetovati bila bih vam zahvalna.

#10116 Одговор

Tijana Pantelic
    Учесник

Postovani, vec drugi mesec za redom posle menstrualnog ciklusa , krece neki braon sekret. Nekad je potreban normalan ulozak, a nekad cak moze i samo dnevni. Taj braon iscedak traje vec nekih 10-tak dana. Inace nemam redovne. Nekad dobijem na svakih mesec dana , a nekad na 2-3 meseca. Zanima me sta to moze biti i imali razloga za paniku?

Unapred zahvalana .

Гледање 57 чланка - 57 до 60 (од 60 укупно)
Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button
,