Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Smedji iscjedak nakon ovulacije

Почетак Forum Ginekologija Smedji iscjedak nakon ovulacije

Ова тема садржи 1 одговор, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 11 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2871 Одговор

Barbara

Postovani!

Imam 32 godine i pokusavam zatrudniti vec godinu i po. U zadnjih godinu dana nakon svake ovulacije primjecujem tamno smedji iscjedak koji traje sve do menstruacije (nekad u prekidima ali vecinom je tu 10-14 dana). Prije ovulacije neka 3-4 dana takodje imam bolove na lijevoj ili desnoj strani (svaki mjesec se mijenja) i tacno kad prestane, pocinje iscjedak vidljiv najvise na toalet papiru. Isla sam na preglede 3 puta u roku godinu dana. Hormoni, brisevi, pap test, sve je u redu. Doktorica mi je dala da pijem dubhaston 3 mjeseca od 11tog do 26tog dana ciklusa (iako mi je progesteron bio u normali)i za to vrijeme iscjedak se nije pojavljivao ali sam menstruaciju dobivala 3-4 dana ranije (inace je na svakih 28-29 dana). Sad kad sam ispila terapiju iscjedak se vratio. Ne znam vise sta da radim, zabrinuta sam pogotovo sto pokusavam zatrudniti, a naravno tu su i godine (prva trudnoca) sta bi mogao biti problem? Koji pregled slijedeci da uradim?

#2876 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana Barbara, potrebno je prvo da se uradi spermogram partnera pa onda sa nalazima kod ginekologa kako bi se utvrdili dalji koraci.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Smedji iscjedak nakon ovulacije
Ваши подаци:

,