Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

smedji iscjedak

Почетак Forum Ginekologija smedji iscjedak

Ова тема садржи 7 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 10 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4761 Одговор

saka87
    Учесник

Postovani, mens.sam dobila 1og septembra uvece. Inace su mi uredne, na svakih 27-28 dana. Cetvrtak je oznacio kraj mens.Medjutim, u petak uvece i subotu ujutro pojavilo se tamna krv i smedji iscjedak.Sjutrdan me gledao na uzv ginekog trans.ultrazv isve bilo ok. U julu sam imala isto tako, pa mi je nadjena proteus u urinu. Ali posle nalazi urina su bili ok. Sta mislite daje? Nemam odnose.

#4767 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poslušajte Vašeg ginekologa.

#4860 Одговор

Jelena

Postovani 20.09 sam umesto menstruacije dobila tamnosmedju menst. koja je trajala dva dana i bila gusta poput taloga kafe… inace radimo na bebici pa me interesuje sta bi moglo to biti s obzirom da nikad mi se to nije desavalo od prve menstruacije do danas?

#4862 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Mogući su mnogi razlozi. Uradite test na trudnoću za svaki slučaj i javite se ginekologu kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#5103 Одговор

Alucard Hellsing
    Учесник

Postovani,
    zadnju menstruaciju sam imala 18.11.(svaki 30 dana dobijam),a vec dva dana (8,9.12) primjecujem nakon seksualnog odnosa smedji iscjedak i malo sukrvice, te blage tupe bolove u donjem dijelu trbuha. Inace nemam zasticene odnose. Unaprijed hvala na odgovoru. Srdacan pozdrav.

#5133 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Alucard Hellsing – imajući u vidu da se javila sukrvica – javite se ginekologu na pregled.

#5175 Одговор

Milica Pejkovic
    Учесник

Postovani
    Primetila sam smedji iscjedak jedan dan nakon menstruacije koja je trajala 5 dana,imam i povremene bolove u stomaku od tada.Ne koristim nikakve antibiotike i nikada nisam imala odnose.Prvi put sam ovo primetila i nisam sigurna sta je uzrok,pozdrav.

#5193 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Milice, ukoliko se ne ponavlja takva situacija – nemojte da brinete.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: smedji iscjedak
Ваши подаци:

,