Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Spontani pobacaja bez kiretaze

Почетак Forum Trudnoća Spontani pobacaja bez kiretaze

Означено: 

• This topic has 23 одговора, 5 гласова, and was last updated 4 weeks раније by Stasa.
Гледање 15 чланака - 15 до 24 (од 24 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10516 Reply
    Anamarija
    Гост

Zdravo, juce sam imala pobacaj-mislim da je ceo plod otisao jer sam tokom celog dana krvarila i izbacivala tkivo. Bila je to 16 nedelja trudnoce, jos uvek nisam otisla na pregled. Da li ce biti potrebna kiretaza? Nemam vise bolove i manje krvarim.

#11221 Reply
    Jutka
    Гост

Ja Sam u 9 nedelji trudnoce I zelim da sbortiram Ali nazalost nema mogucnosti ovde zbog vangrednoj stanje a I imam vec troje male dece. Tela Sam pitati da li jos mogu pilulama da abortiram

#11224 Reply
    Jutka
    Гост

Zdravo zenska,imam isti problem,sada sam procitala tvoj komentar.

#11281 Reply
    Maša Papovic
    Учесник

Dobro vece. Pre dve nedelje imala sam spontani pobacaj u trecoj nedelji i otisla kod svog ginekologa gde mi je rekla da je ce sve to otici prirodnim putem i da je bolje da me ne pregleda sada usled ove pandemije vec da se javim za nedelju dana. Nakon sto je plod ispao, za nedelju dana otisla sam na kontrolu gde mi je takodje rekla da nema potrebe da me pregleda s obzirom da sam prestala da krvarim. Nije mi dala NISTA od lekova. Sada posle dve nedelje od pobacaja imam osecaj da mi se materica grci nalik menstrualnim bolovima. Da li je to normalno? U ponedeljak cu svakako otici privatno na pregled. Hvala na odgovoru

#11284 Reply
    Sanja
    Гост

Dobar Dan…ja sam 7 nedelja trudnoce… Pocela Sam 6.4. U ponedeljka pomalo da krvarim… Otisala Sam kod ginekologa ona mi je rekla da je to prazno jaje bez embriona I da cu morati da prekinem trudnocu… U sredu Sam otisla na sa uputom za prekid trudnoce tamo su me pregledali I rekli da se spremim da MI odrade intervenciju jer su videli isto kao I ginekolog sto me je uputio na prekid trudnoce… Dali su mi anesteziju.. Kada Sam se probudila mislila Sam da je sve gotovo, medjutim, oni mi nista nisu uradili vec poslali Kuci I rekli da u ponedeljka tj za 5 Dana odradim BHCG test I da sa Tim dodjem na kontrolni pregled I eventualnu intervenciju… S Tim da MI nista nisu objasnili zbog cega vec par Dana pomalo krvarim… Jer nije bilo nijednog doktora… A Samo za nalaze I pregled je pisalo na otpusnoj listi. U medjuvremenu krvarenje je se svaki Dan postepeno povecavalo… I danas popodne je poceo stomak da me boli kao kad imam menstruacuju I krvarenje je postalo vece… Ali u vidi klasicne mestruacije…I Samo mi je danas Izasao kao mozda ugrusak Nesto velicine klikera Pa sam htela da vas pitam da Li ovo moze da ceka ponedeljka Ili bih ipak trebala da odem do doktora ukoliko se bol nastavi bol za sada se smanji PA Malo poveca I sve tako …za sada nije Nesto nesnosljivo Ali Sam ipak Malo zabrinuta jer nema sa Kim da se posavetujem… S obzirom da je vanredno stanje trenutno… Ja se izvinjvam sto Sam bila ovako opsirna.. I bila bih vam vrlo zahvalna ako bi mi odgovorili…

#11380 Reply
    Emina
    Гост

Dobar dan
    23/04/20 sam išla na pregled,zato sto mi je dva dana curilo nešto smeđe gusto,i bolilo me je kao grč3-4 puta kratko ali snažno nisko kod desnog jajnika i desne noge.ginekolog je rekao da ima trudnoća ali još mala oko 5 nedelja,da se vratim 28/04.poslije pregleda sam krvarila i sljedeći dan 24/04 me bolio stomak i izašlo mi je nešto kao vrećica oblika zrna pasuslja.sta je to?Dali je to plod?bolovi prestali i ne krvarim vise.molim vas da mi odgovorite,hvala

#11665 Reply
    Jelena
    Гост

postovani…posle spontanog da li moze odmah test na trudnocu da bude negativan ili treba nekoliko Dana. Hvala

#12390 Reply
    Verica
    Гост

Molim vas ako moze pomoc kojim pilulama bih mogla da izazovem spontani zadnja menstruacija je bila 21.06. Danas sam radila test i pokazao je pozitivno. Inace imam 7 dece a nisam u mogucnosti da platim abortus. Inace pila sam anti bebi pilule i u pauzi od mesec dana sam ostala trudna. Hvala unapred molim hitan odgovor.

#12558 Reply
    Milena
    Гост

Poštovani,
    Imala sam spontani u 8.nedelji, bilo je obilno krvarenje i nisam imala kiretažu po uputstvu mog doktora….Obzirom da sam Rh-, da li je potrebno da primim Rogam ili ne?

#13528 Reply
    Stasa
    Гост

Postovanje.Ciklus mi kasni mesec dana.Test pokazuje pozitivno,nisam spremna na trudnocu.Imam jake bolove u stomaku bez krvarenja.Kako da izazovem prirodni pobacaj.Preskup mi je bilo kakav abortus.Molim vas pomozite.

Гледање 15 чланака - 15 до 24 (од 24 укупно)
Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze
Ваши подаци:

Call Now Button