Starost trudnoce - Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Starost trudnoce

Почетак Forum Ginekologija Starost trudnoce

Ова тема садржи 3 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 1 година раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4519 Одговор

Nina Jovanovic
    Учесник

Postovani, molila bih Vas za pomoc. Naime, poslednju menstruaciju sam imala 10.01.2017. Ciklusi su redovni, traju 29-30 dana. 22.01. sam imala nezasticen odnos, sa ejakulacijom unutra. 28.01. sam imala zasticen odnos sa kondomom, kondom nije pukao. 11.02. je radjena beta hcg, bila je 1529. 15.02. je uradjen ginekoloski pregled, gestacioni mesak je bio 14.7mm, doktor je rekao da je po uz trudnoca stara 4w 6d (a po datumu pm 5w 1d). Mozete li mi okvirno reci, posle kog odnosa je doslo do zaceca, mnogo bi mi znacilo Vase misljenje. Srdacan pozdrav

#4522 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Nina, to sa sigrunošću ne možemo reći imajući u vidu da spermatozoidi mogu da prežive i do pet dana.

#4523 Одговор

Nina Jovanovic
    Учесник

U redu, zahvaljujem na odgovoru. Mozete li mi samo reci, obzirom da vidim da u Vasoj ordinaciji imate u ponudi utvrdjivanje ocinstva putem amniocinteze, koji je rizik uraditi to u trecem trimestru trudnoce, tacnije u 30-oj nedelji? Pozdrav

#4526 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Opšti rizik od amniocenteza je oko 1:200.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Starost trudnoce
Ваши подаци:

,