Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Sterilitet

Почетак Forum Sterilitet Sterilitet

Ова тема садржи 6 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 месец раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3986 Одговор

BokanicaBoka93
    Учесник

Postovani vec dva meseca pokusavam ostati u drugom stanju ali nam ne ide. Ranije sam pila antibebi pilule ali ima vec pet meseci kako ih ne koristim. Zanima me da li postoji mogucnost da se od njih nesto poremetilo ili je mozda u pitanju nesto drugo?

#3987 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Najverovatnije je u pitanju nešto drugo. Potrebno je da se javite ginekologu kako bi se uradile potrebne analize.

#4733 Одговор

Ivana

Postovani! Molim vas da mi odgovorite da li zena koja ima redovnu menstruaciju na svakih 28 dana moze da ima neki od problema sa plodnoascu?

#4746 Одговор

Andjela M.
    Учесник

Imam policisticne jajnike i pocela bih da pijem diane 35 da bih mogla da ostanem u drugom stanju. Koliko meseci treba da pijem?

#4759 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

@ivana – može.

@andjela – potrebno je da se detaljno konsultujete sa Vašim ginekologom koji će Vam preporučiti dalju terapiju i lečenje.

#4775 Одговор

Mirjana Kacar
    Учесник

Hormoni su mi:fsh-13•28 tsh-2•82 lh-4•67 estradiol-manji od 10pg\mol progesteron-0•70nmol\L prolaktin-596•5!moze li vto da se radi?

#4785 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana Mirjana, to pitanje je potrebno da postavite u klinici u kojoj planirate da uradite VTO ili na komisiji RFZO.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
Одговор на: Sterilitet
Ваши подаци:

,