Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Svrab

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 месец раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7023 Одговор

Milica

Postovani, radila sam sve moguće ginekočoske analize i sve je uredu sem sto mi je nadjena kandida, a kasnije i ureaplazma. Pila sam antibiotike koje mi je lekar prepisao i na sledecim nalazima sve je bilo cisto. Medjutim pojavio mi se strasan svrab na anusu toliko da grebanjem napravim kraste i krv. I kada se brisem bas boli.
    Cak mi se pojavila neka kao bradavica izmedju vagine i anusa koja mi stoji evo već par meseci, a pre par dana i jedna manja. Ne razumem zašto me toliko svrbi i sta moze biti problem. Mazala sam daktanol kremom ali ne pomaze, svrab je nepodnošljiv… Dala sam cak i stolicu za ispitivanje parazita i negativno je. Sta moze biti razlog? Ne znam vise sta da radim. Hvala

#7037 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice,

ukoliko su se pojavile bradavice – javite se ginekologu na pregled.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Svrab
Ваши подаци:

,