Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

tackasto krvarenje sredinom ciklusa

Почетак Forum Ginekologija tackasto krvarenje sredinom ciklusa

Ова тема садржи 30 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Tamara 1 месец раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 31 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5734 Одговор

Dejana

Zanima me sta bi moglo da bude?

#5737 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Javite se ginekologu na pregled kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#5840 Одговор

Tijana

Imam takoreci vec desetak dana krvarenje, nije ni menstrualno, a ni tackacko da je u malik kolicinama, bordo boje, sta moze biti?

#5844 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Javite se ginekologu kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#5938 Одговор

Mimi

Postovani,mentruacije su mi tacne u dan. Dobijam na svakih 30 dana i ciklus traje 6-7dana. U februaru sam na sredini ciklusa imala kao koncice krvi u sekretu. To je tako bilo 2-3 dana. Od tada mi se to nije desavalo. Tj evo upravo mi se desilo. Boleo me je stomak kao da cu da dobijem. I kad sam otisla u kupatilo trag krvi u sekretu je ostao na papiru. Danas mi je 13-i dan od poslednje menstruacije. Kod dr cu sledece nedelje. Ali ipak dok ne odem da li mozete da mi date informacije sta bi to moglo da bude.? Dug je vikend.

#5939 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Mimi, najverovatnije nije ništa značajno. Javite se Vašem ginekologu.

#6073 Одговор

Valentina Dimitrijevic
    Учесник

Dobar dan, molim za odgovor.
    Porodila sam se pre 7 meseci prirodnim putem. Posle dva meseca od porodjaja sam dobila ciklus i sve je bilo u redu. Međutim, sada mi kasni ciklus već mesec dana, ali se pojavio neki braon sekret i traje već 5 dana. Uz to imam i bolove u stomaku i neverovatno me voli donji d o kičme (pritom me u trudnoći nije vbolela uopšte). Sta mislite da je uzrok. Kod ginekologa su mi zakazali tek za mesec dana :(. Hvala na odgovoru

#6102 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Zbog bolova se javite ginekologu, primiće Vas sigurno ranije.

#6255 Одговор

Ena

Postovani,

Pre 2 dana sam imala zasticeni seksualni odnos sa partnerom i nakon toga primetila tackasto krvarenje koje je je ubrzo nestalo. Sledeceg dana sa novim odnosom pocelo je slabo peckanje pa smo iz tog razloga prekinuli odnos. S obzirom da mi je 25.dan ciklusa, da li preporucujete hitan pregled ili je pozeljno da se javim ginekologu nakon ciklusa?

Pozdrav

#6280 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ena,

možete se javiti posle menstualnog krvarenja.

#6857 Одговор

Slavica

Postovani
    Imam oskudno krvarenje vec 12 dana. Znaci ujutru ima navece nema ili obrnuto. Krv je normalne crvene boje. Jedan ili dva ugruska sam imala. To mi se desava prvi put. Inace imam obilne i duge menstruacije oduvek. Imam 41 godinu.. mnogo sam nervozna i uplasena.
    Hvala unapred

#6878 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Slavice,

javite se ginekologu radi pregleda.

#7071 Одговор

Marina

Postovani,svi ciklusi su mi uredni,desilo mi se sada da sam 11tog dana od menstruacije primetila braonkasti sekret ,to traje vec tri dana..dali moze da bude nesto opasno?do sada mi se to nikad nije desilo..inace imam 37 godina,dvoje dece..hvala

#7075 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Marina,

najverovatnije nije ništa alarmantno. Ukoliko se nastavi – javite se Vašem ginekologu.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 31 укупно)
Одговор на: tackasto krvarenje sredinom ciklusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,