Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

tackasto krvarenje sredinom ciklusa

Почетак Forum Ginekologija tackasto krvarenje sredinom ciklusa

• This topic has 35 одговора, 5 гласова, and was last updated 4 weeks раније by Ivana.
Гледање 29 чланака - 29 до 36 (од 36 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8389 Reply
    Nevena Mitic
    Гост

Poštovani,
    Imam 25 godina i skoro godinu dana nisam imala odnos, jer smo dečko i ja udaljeni jedan od drugog, naime u poslednje vreme mi se nedelju ili dve pred menstruaciju javlja braon sekret i neko jako grebanje i bol u preponama. Ne znam više šta da mislim. Možete li mi pomoći?

#8414 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovanaa Nevena,

javite se ginekologu.

#10383 Reply
    Tamara
    Гост

Postovsnje posle odnosa pojavio mi se rozikasti sekret. Trajalo je nekih desetak minuta i sad je ok. Inače kasni mi oko 15 dana. Radjen test koji je negativan. Zadnji put radjen papa pre godinu dana i sve je bilo ok. Koliko je opasno to sto se desilo. Bolova nemam.

#10872 Reply
    Milica
    Гост

Postovani, imala sam redovne odnose, poslednju menstruaciju sam imala 04.01., u toku koje sam imala odnose. Pre nedelju dana sam primetila belu sluz na gacicama, koja je trajala tri-cetiri dana. Nakon toga sam primetila krv, koja je tamnije boje. Braon. Traje vec pet dana, ali nije u velikim kolicinama. Zanimalo bi me, sta moze da bude? Trudnoca ili neka infeckija?

#11622 Reply
    Jasmina
    Гост

Postovani, porodila sam se pre 6.meseci. Prvu menstruaciju posle porodjaja sam dobila 05.05.ali mi se evo posle 3 nedelje pojavilo tackasto krvarenje. Inace dojim jos uvek. Sta to moze biti? Hvala na odgovoru.

#12076 Reply
    Jovana
    Гост

Poštovani,
    Od 2016. godine uzimam kontraceptivne pilule, prepisane zbog problema sa policističnim jajnicima. Ciklusi su zbog toga redovni. Međutim, sada, na sredini ciklusa, primetila sam krvarenje koje ne bih opisala baš kao tačkasto, ali svakako oskudno, i traje već dva dana. Upravo se završio jedan izuzetno stresan period. Budući da sam, kao i svako, pročitala svašta, moram da Vas pitam da li bi stres to mogao da objasni, ili postoji još neka mogućnost?

#13064 Reply
    Ivana
    Гост

Postovanje, desava mi se jedna situacija. Imam 12 dana do menstruacije, medjutim juce mi se pojavio braon sekret, vise svetlobraon, mene podseca na neku oker boju. Pri tom, vec danima unazad imam nalete mucnine, i to uvece. A pijem i glukofaz od 1000 mg vec 2 nedelje. Mozete li mi reci o cemu je rec?

#13156 Reply
    Ivana
    Гост

Гост
    Postovanje, desava mi se jedna situacija. Imam 12 dana do menstruacije, medjutim juce mi se pojavio braon sekret, vise svetlobraon, mene podseca na neku oker boju. Pri tom, vec danima unazad imam nalete mucnine, i to uvece. A pijem i glukofaz od 1000 mg vec 2 nedelje. Mozete li mi reci o cemu je rec?

Molim Vas za odgovor

Гледање 29 чланака - 29 до 36 (од 36 укупно)
Одговор на: tackasto krvarenje sredinom ciklusa
Ваши подаци:

Call Now Button