Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Testiranje na polno prenosive bolesti

Почетак Forum Ginekologija Testiranje na polno prenosive bolesti

Ова тема садржи 4 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 седмица, 4 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4317 Одговор

KetiS
    Учесник

Poštovani, partner i ja bi želeli da stupimo u odnose bez kondoma, ali bi prvo hteli da se testiramo. Možete li mi reći na koje briseve i testove bi trebali da uradimo? Hvala unapred, pozdrav

#5920 Одговор

Silvana

Poštovani, partner i ja bi želeli da stupimo u odnose bez kondoma, ali bi prvo hteli da se testiramo. Možete li mi reći na koje briseve i testove bi trebali da uradimo? Hvala unapred.Pozdrav

#5923 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani, potrebno je da se na pregled prvo ginekologu – koji će na osnovu anamenze da Vam preporuči testove.

#6203 Одговор

Jelena

Postovani,

Pre par meseci sam otkrila da sam pozitivna na ureaplazmu, doktorka mi je prepisala hemomicin i dovicin. Mesec dana posle terapije sam otisla na kontrolu i rezultat je negativan. Zanima me da li mogu da budem sad mirna ili je potrebno proveriti jos jednom? Takodje sam u nedoumici, da li je i partner trebao istu terapiju da primeni s obzirom da je njegov rezultat na ureaplazmu negativan?

#6216 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jelena,

s obzirom da su Vam rezultati negativni nema razloga da ponavljate briseve (važe 6 meseci).

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
Одговор на: Testiranje na polno prenosive bolesti
Ваши подаци:

,