Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Treba mi pomoć…

Почетак Forum Ginekologija Treba mi pomoć…

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 9 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2677 Одговор

Tea
    Participant

Dobar dan, imam pitanje
    Poslednju menstruaciju sam imala 6.6 ali nešto slabo, uradila sam test i bila je jedna svetla jedna tamna linija, i doktor je rekao ako ne dobijem da uradim beta hcg, tako je i bilo, nisam dobila uradila sam beta hcg bilo je 68, otišla sam kod lekara drugog jer je moj doktor bio na godišnjem i po poslednjoj menstruaciji bi ispadalo tada to 6 nedelja trudnoće ali se ne vidi. Dal je moguće da se plod sakrije? Čula sam da jeste, dosta žena mi je reklo. Ne znam dal da ponovim sada ultrazvuk ili šta da mislim? Imam mučnine redovno, grudi su mi drugačije. Sve vodi na to ali zašto se plod ne vidi? 🙁
    Pomozite mi 🙁

#2697 Одговор

Ponovite ultrazvuk, moguće je da je trudnoća manja po ultrazvuku nego po menstrualnom ciklusu i da se zbog toga nije videla na ultrazvučnom pregledu.

#2809 Одговор

Sanela
    Participant

Dobar dan meni treba pomoc vec par meseci dobija slabije menstruaciju i skoro sam bila kod ginekologa i uradila mi je pregled preko sonde i rekla je da je sve uredu ali ja vec dva mesece imam vrtoglavice mucninu i stomak mi je naduvan veci pa sadd mene zanima da li je moguce da sam ja vec u drugom-trecem mesecu a da ona nije mogla to da vidi preko vaginalnog ultra zvuka ili je to nemoguce? hvala unapred na odgovoru

#2814 Одговор

Ne. Ukoliko ste u drugom ili trećem mesecu – videlo bi se vaginalnom sondom.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Treba mi pomoć…
Ваши подаци:

,