Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Trudna ili ne

Почетак Forum Plodni dani Trudna ili ne

Ова тема садржи 9 одговора, има 6 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 месеци, 4 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 10 (од 10 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8519 Одговор

Jelena
    Учесник

Imala sam abortus18.3.Krvatila sam do 6.4.stim da sam 4.4 bas imala jako i obilno krvarenje.Prvi odnps imala 10.4.zanima me da li au bili plodni dani ili s mirom mogu da ocekujem sledevu menstruaciju?

#8549 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jelena,

ukoliko sumnjate na trudnoću – najjednostavnije je da uradite test.

#8647 Одговор

Sel Ma
    Учесник

Teodora
    Sinoc sam imala nezasticen odnos sa deckom ali trajalo je svega 2 minuta i nije ejakulirao u meni. Da li je moguće da sam trudna ako mi je to bio prvi put, krvarila sam i nisam bila u ovulaciji?

#8710 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Sel Ma,

verovatnoća je mala.

#8860 Одговор

Irina Tomovic
    Учесник

Dobila sam 11.04. ciklus mi je trajao do 15.04. Imala sam nezaštićen odnos 29.04 i nisam popila pilulu za dan posle. 07.05. ponovo sam imala nezaštićen odnos i sutradan oko 08h popila sam pilulu za dan posle. Da li je moguće da sam zatrudnela tokom prvog nezaštićenog odnosa kada nisam popila pilulu?

#8870 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Moguće je.

#9192 Одговор

Natalija
    Учесник

Poštovani,

Poslednja menstruacija je bila 24.04.2019, zbog kašnjenja od 8 dana juce sam uradila betu gde je vrednost bila 2,16 U/L .. Da li to znaci negativan odgovor ? Posto u laboratoriji bas ništa nisu rekli… čitajući na netu i forumima da bi došla do saznanja šta znaci rezultat , s obzirom da mi je prvi put da radim Betu hcg , negde piše da je sve manje od 5 nije trudnoća , dok negde da Beta raste iz dana u dan.. Hvala unapred ..

#9206 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Natalija,

odgovorili smo Vam u komentarima.

#9748 Одговор

Ana A.
    Учесник

Poštovani, dobar dan. Zovem se Ana i imam 17 godina. Nalazim se u strašnoj dilemi zato što nisam dovoljno informisana. Imala sam nezaštićen odnos sa svojim dečkom, pritom nije ejakulirao u meni. I sam kaže da nemamo razloga za brigu. Međutim, brine me to što čitam simptome trudnoće na internetu. A kod mene su prisutni gasovi i zatvor. Moguće da je zato što sam bila u postu, ali nisam sigurna.. Da li je moguća trudnoća ukoliko nije ejakulirao u meni? Nakon ejakulacije sam se svakako najrpije očistila, a potom istuširala. Menstruacija mi je za 10 dana, znam da je svakako najlakši način test, ali zanima me Vaše konkretno mišljenje. Kolika je šansa za trudnoćom? Hvala unaprijed. Nadam se brzom odgovoru.

#9823 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana, uradite test ukoliko Vam izostane ciklus.

Гледање 1 чланака - 1 до 10 (од 10 укупно)
Одговор на: Trudna ili ne
Ваши подаци:

Call Now Button
,