Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Trudnoca

Почетак Forum Trudnoća Trudnoca

Ова тема садржи 4 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Emiliks 6 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5351 Одговор

Nada Trifkovic
    Учесник

Postovana da li je moguce da sam trudna kasni mi 10dana a skoro mesec je proslo od kriticnog odnosa test je negativan jsamo me muci sto navece osecam pritisak u stomaku i jajnicima a i grudi nekako cudno boluckaju hvala

#5362 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Nado,

ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite betaHCG iz krvi i javite se ginekologu (test je visoko pouzdan).

#5735 Одговор

Rovčanin Rovčanin
    Учесник

Postovani trudna sam 5 nedelja meaak je napredovao od predhodnog UZ pa me zanima rekla mi je doktorka da je nepravilnog oblika i da joj se ne svidja ali da sacekam dve nedelje i ja nemam miraa dat mi je utragestan od 200 mg 2×1 pa ako mozete bilo sta da mi kazete i folacin 1 tableta dnevno .

#5736 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana,

koliko vidim doktorka Vam je sve rekla. Sačekajte dve nedelje i idite ponovo na pregled.

#5849 Одговор

Emiliks

Postovani,
    snimala sam zub ne znajuci da sam trudna. Prema mom racunanju bio je 12 dan poslije odnosa. Snimala sam dva puta isti zub-prije i poslije. Radila sam test i pozitivan je. Imam sve simptome trudnoce.
    Interesuje me da li to snimanje moze ostetiti plod na bilo koji nacin? Cekam jos koji dan da posjetim ginekologa. Lijep pozdrav

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
Одговор на: Trudnoca
Ваши подаци:

,