Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Trudnoca

Почетак Forum Trudnoća Trudnoca

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 5 дана, 21 сати раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6022 Одговор

Lola Lolita
    Учесник

15.05 prilikom odnosa je pukao kodnom. U roku od 10 sati popijena je escapella. Oko 20.05 bila su tackasta krvarenja koja su trajala neka 2 dana. Sledeca menstruacija je trebala biti 5.6 ali jos uvijek kasni. Ima li razloga za brigu?

#6026 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Lola,

moguće je da kasni usled pilule. Za svaki slučaj se savetuje da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule.

#6054 Одговор

Tamara

Ne znam u kojoj je temi pitanje 🙁
    Dijagnostifikovana mi je M. Gravis, hipertireoidizam, endokrinolog je rekao da zaustavimo pravljenje bebe, kad možemo ponovo, dugo mi je godinu dana?

#6067 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tamara, to je pitanje za Vašeg endokrinologa. Kada Vam nalazi budu u redu, možete planirati trudnoću.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Trudnoca
Ваши подаци:

,