Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Trudnoca

Почетак Forum Trudnoća Trudnoca

Означено: 

Ова тема садржи 17 одговора, има 8 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 3 године раније.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2690 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ukoliko su jedini simptomi nadimanje stomaka, poboljsan apetit i zelja za spavanjem to je normalno. Sačekajte double test.

#2741 Одговор

Ivana777
    Учесник

Poštovani, molila bih vas za odgovor jer sam jako zabrinuta. Naime, negde krajem juna, želeći da zatrudnim, na preporuku ginekologa počela sam da pijem Vigantol kapi 15 kapi nedeljno. (malo je bilo niži vitamin D ništa značajno) Već u julu sam ostala u drugom stanju i nastavila da pijem kapi sve do prošle nedelje. Prosle brojnih informacija o vitaminu D sada sam jako zabrinuta da li je to ipak prevelika doza za trudnicu? Hvala unapred!!

#2773 Одговор

jocika
    Учесник

Poslednji ciklus sam imala 14.08., na 27 dana su mi ciklusi i svaki je uvek tacan u dan. Sada mi kasni 3 dana, danas sam radila test i bio je negativan. Da li bi se bolje videlo u krvi mozda ili to nije trudnoca? Hvala na odgovoru

#2786 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

BetaHCG iz krvi je tačniji test nego test iz urina.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
Одговор на: Trudnoca
Ваши подаци:

Call Now Button
,