Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Trudnoca

Почетак Forum Ginekologija Trudnoca

Ова тема садржи 7 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 3 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4339 Одговор

Marinkovic Vera
    Participant

Pozdrav.
    Imam par pitanja, nadam se da necu previse zakomplikovati.
    Muz i ja skoro godinu dana pokusavamo dobiti dijete,ali zasad nismo uspjeli. Nakon odnosa dio sperme iscuri van,skoro svaki put, pa me zanima da li to moze uticati na ostajanje u drugom stanju?
    I, da li bih trebala koristiti neke tablete prije trudnoce, koje bi mozda poboljsale sanse za ostanak u drugom stanju? Prijateljici je ginekolog prepisao jedne, koje su joj navodno pomogle u zacecu, pa me zanima da li i to zavisi od zene do zene?
    I na kraju, u poslednje vrijeme, kada imam odnose sa muzem, jako su bolni na pocetku, a vlaznost vagine nije problem. Mislili smo da je to posrijedi, pa smo pokusali i sa lubrikantima, ali i dalje je bilo bolno. Nije ni u “opustanju” problem, nisam opterecena nisacim, sve ostalo je u redu, osim te boli koja mi nije jasna, jer je prije tokom odnosa nije bilo.
    Zanima me da li povodom toga ( boli) mogu nesto da uradim?
    Izvinjavam se sto sam “oduzila” pitanje, nadam se da cete mi uspjeti dati odgovore, i da nisam puno zakomplikovala sve.
    Hvala Vam unaprijed.
    Lijep pozdrav.

#4341 Одговор

Poštovana Vera,

možete ostati u drugom stanju iako deo iscuri van. Što se tiče tableta pre trudnoće i bolova tokom odnosa potrebno je da se javite ginekologu kako bi Vam prepisao tablete i utvrdio o čemu se radi.

#4343 Одговор

Marinkovic Vera
    Participant

U redu, hvala Vam puno na odgovoru.

#4383 Одговор

jelena

postovani:imam nekoliko pitanja..vec nedelju dana osecam nesto cudno u stomaku osecam kao neke otkucaje srca i pojavila mi se nea cudna linija..cudno mi jer nisam imala nikakvog direktnog odnosa…partner je bio svrio van vagine na podu a potom smo nastavili ali nije bilo direktnog odnosa….nemam nikakve mucnine niti a ni bolne grudi….od tog odnosa proslo je 8 nedelja….dali je u pitanju trudnoca..

#4384 Одговор

jelena

pretproslog meseca ciklus sam dobila 17.05.a proslog 17.o6 i trajala je samo tri dana

#4385 Одговор

jelena

tj proslog sam dobila 18.06…..

#4387 Одговор

Nina Catic
    Participant

Postovani, pre nesto vise od 2 meseca sam imala izazvan pobacaj instilacijom u 23oj nedelji trudnoce. Prvu menstruaciju sam dobila nakon 40 dana. Trebala sam dobiti pre 4 dana ali mi kasni. Imam li razloga za brigu ili da jos malo pricekam? Odnosi su bili nezasticeni.
    Hvala unapred. Pozdrav

#4396 Одговор

@jelena – uradite test na trudnoću kako bi utvrdili da li se radi o trudnoći ili ne.
    @nina Catic – Ukoliko ne dobijete za nekoliko dana – uradite test na trudnoću i javite se ginekologu.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: Trudnoca
Ваши подаци:

,