Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Trudnoca nakon jedne neuspjesne trudnoce

Почетак Forum Ginekologija Trudnoca nakon jedne neuspjesne trudnoce

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 седмице, 3 дана раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6644 Одговор

Daliborka Vukovic
    Учесник

Postovani,imala sam jednu uspjesnu trudnocu i na svijet sam donijela djevojcicu.Prosle godine sam ponovo zatrudnila i nazalost imala spontani.Tacno nakon toga proslo je 35 mjeseci i ponovo sam zatrudnila medjutim jos jedno razocarenje i isla sam na ciscenje.Nakon toga mi je ustanovljena trombofilija i iako i dalje pokusavam zatrudniti ne uspijeva mi.Zanima me,sta bi mogao biti problem i da li je mozda zbog trombofilije?Da li da se pomirim sa tim da vise necu radjati ili ipak ima nade?Hvala unapred.

#6663 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Daliborka,

moguće je da je i od trombofilije. U svakom slučaju ne odustajte – javite se ginekologu kako bi se uradile sve potrebne analize pre sledeće trudnoće.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Trudnoca nakon jedne neuspjesne trudnoce
Ваши подаци:

,