Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Tumor?

Почетак Forum Ginekologija Tumor?

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 10 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3731 Одговор

Jelena241425
    Учесник

Postovani,pisem Vam iz Vrsca,imam 27 godina i dva porodjaja.Prosle godine negde u ovo vreme imala sam bolove i krvarenje van ciklusa samo posle mokrenja,bila na razne preglede,tumor markere i na kraju su mi dali uput za magnetnu rezonancu jajnika.Magnetnu sam uradila u Beogradu u privatnoj bolnici i tamo su je procitali i u izvestaju napisali da je jako veliki tumor i da ce verovatno morati da se prvo primeni hemoterapija pa da se vadi,medjutim kada sam taj izvestaj donela mojim doktorima,niko se nije slagao sa tim sto pise.Pila sam neke hormone i to je tako proslo,medjutim evo sada posle godinu dana ja opet ima bolove kada mokrim i na kraju krv.Moram i da Vam napomenem da sam godinu dana pokusavala da ostanem u drugom stanju i nisam uspela…Ne znam vise sta da radim,vec drugi put mi se ovo desava i ne znam sta da mislim. Da li je moguce da magnetna pokaze nesto drugo i sta bi to drugo moglo da bude…
    Unapred zahvalna na odgovoru!

#3736 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana Jelena, Vaše pitanje je suvise kompleksno da bi se moglo odgovoriti preko interneta. Dodjite na pregled sa svim nalazima pa možemo da vidimo o čemu se radi.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Tumor?
Ваши подаци:

,