Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Upala jajnika

Почетак Forum Ginekologija Upala jajnika

Ова тема садржи 6 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 седмице, 1 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4399 Одговор

Tamara

Poštovani,

Imam jake bolove u krstima, sedimentacija mi je 65, a urin normalan bistar, malo bakterija, urinokultura u redu. Da li može biti upala jajnika, iako je bol sa strane kičme a ne stomaka. Imam 30 godina, nemam dece. Takođe mi je ustanovljena anemija.

Hvala na odgovoru,
    Pozdrav

#4410 Одговор

Kako bi se dijagnostikovala upala jajnika potrebno je da se javite ginekologu.

#4411 Одговор

Tamara

Pregledala me je doktorka Slobodanka, jeste upala jajnika.
    Hvala,
    Pozdrav

#4413 Одговор

Tamara

Jos jedno pitanje. Ako se leci upala jajnika : Garamicin injekcije 2x dnevno,
    Orvagil 3×1 i Chloramphenicol & Nisatatin vaginalete po preporuci lekara. Da li je istina da 12-15% zena ostane neplodno cak posle jedne infekcije?
    Hvala puno, brinu me razni sadrzaji na interentu,
    Pozdrav,
    Tamara

#4415 Одговор

Nije istina.

#4423 Одговор

Tamara

Za koliko dana se ocekuje poboljsanje stanja, upala jajnika uz terapiju. Posto ovo boli kao dzavo i malaksala sam da ne mogu veš da pokupim.

Hvala,
    Pozdrav

#4424 Одговор

Trebalo bi već da osetite poboljšanje. Ukoliko ne bude bolje u sledećih nekoliko dana – dođite na kontrolni pregled.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
Одговор на: Upala jajnika
Ваши подаци:

,