Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Vanmenstrualno krvarenje

Почетак Forum Ginekologija Vanmenstrualno krvarenje

Ова тема садржи 17 одговора, има 7 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Nikolina 1 седмица, 1 дана раније.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8382 Одговор

Emina

Poštovani, prošlu menstruaciju sam dobila. 7.03-11.03. Ciklusi su mi na 28-30dana. Dobila sam blago krvarenje koje je trajalo jedan dan 28.03. Imam zakazano kod mog ginekologa 24.4 ali me brine to vanmenstrualno krvarenje jer nikad mi se to nije desilo. Hvala unapred na odgovoru.

#8415 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna Emina,

ukoliko se ne nastavi – možete sačekati do pregleda kod ginekologa.

#10136 Одговор

Milica Mihajlović
    Учесник

Poštovani, pijem pilule logest oko godinu dana, pre toga sam pila jazz oko godinu dana. Prošlog meseca sam počela da krvarim na 11. piluli i to je trajalo sve do kraja menstruacije. Ovog meseca mi se ponovo javilo krvarenje već na 13. piluli. Zakazaću pregled, ali me zanima šta je najčešći uzrok ovakvog krvarenja? Hvala.

#10254 Одговор

Nikolina

Poštovani,
    12.8. i 19. 8. sam sa momkom imala nezaštićeni seksualni odnos, metodom prekinutog snošaja, ali dva puta zaredom sa pravljenjem pauze mnogo kraće od 30 minuta. Avgusta 27. je trebalo da dobijem menstruaciju, međutim, ona je izostala. Uplašena (jer mi je 12. bio najplodniji dan, što sam tek kasnije shvatila), u dogovoru sa partnerom, uradila sam test za trudnoću koji je bio negativan. Menstruacija je usledila tek 10. septembra, ali izuzetno oskudno (svega par kapi crveno-braonkaste boje) i kratkotrajno (2 i po dana). Šta može biti uzrok tome?

Unapred zahvalna 😊

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
Одговор на: Vanmenstrualno krvarenje
Ваши подаци:

Call Now Button
,