Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

vulvodinija

Почетак Forum Ginekologija vulvodinija

Ова тема садржи 8 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 дана, 8 сати раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 9 (од 9 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4868 Одговор

saka87
    Учесник

Postovani, koji su simptomi vulvodinije? Imam stalno neko peckanje dole najvise na vagini ili vulvi, a kad pipnem i kad mokrim ne osecam nista. U septembru sam bila na uzv mater.i jajnika, sve bilo ok, radila sam urinokulturu prije 15 dana nije izolovano nista. Ovo peckanje se javilo dan posle pretrpljenog psihickog soka, od tada imam peckanje dole, nekad i po celom telu, dr opste prakse mi dala ksalol.U utorak imam zakazano kod ginekologa.Briseve i papa radila prosle godine sve bilo ok. Odnose nemam nikako. Moze li navedeno biti od samozadovoljavanja? Sta mislite da mi je?

#4869 Одговор

saka87
    Учесник

Nemam nikakav sekret ni miris dole, mens.redovno. Takodje od pretrpljenog soka bila sam uzgubila apetit i smrsala 6 kila za nepun mesec.

#4871 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana Saka87, sačekajte utorak kada će Vam ginekolog objasniti šta je vulvodinija, da li je imate uopšte i šta dalje raditi.

#4872 Одговор

saka87

Hvala vam. Vec su mi prestali simptomi. A u utorak cu se posavetovati sa ginekologom.

#4910 Одговор

saka87

Dr je posumnjala na gljivice, pa me uputila da uradim briseve. Aminski test je negativan. Sad cekam nalaze Vs, vaginalne i cerv.briseve. skoro radjen papa i uzv, uredan je. A danas kad su mi uzimali bris pise ( inace sam u ovulaciji), pise: pojacana sluzava sekrecija, grlic dug 1,5 cm, cilindrican, hiperemican.

#4913 Одговор

saka87

Da li mislite da je iznad gore ovo ok za ovulaciju i da je dobro sto je aminski test negativan?

#4914 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Jeste.

#4915 Одговор

saka87

Hvala vam puno.

#4916 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Nema na čemu:).

Гледање 1 чланака - 1 до 9 (од 9 укупно)
Одговор на: vulvodinija
Ваши подаци:

,